تجهیز یگان‌های قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش؛

خبری مهم درباره ارتش از زبان امیر آریانفر

کدخبر: 401799
اقتصاد نیوز : امیر آریانفر از تجهیز یگان‌های قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش به سامانه‌های نوین جنگال (جنگ الکترونیک) خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امیر سرتیپ فرهاد آریانفر فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: مهم‌ترین راهبرد قرارگاه منطقه غرب نزاجا اجرای «طرح‌های لبیک» است که به‌عنوان استراتژی بلندمدت مسیر راه آینده را برای ما روشن کرده است و ما مطابق با این استراتژی کار را پیش می‌بریم.

وی با بیان اینکه اجرای طرح لبیک منتج به ارتقای توان رزمی و دفاعی خواهد شد، افزود: مطابق با اجرای طرح‌های لبیک، مطالبات فرماندهی معظم کل قوا نیز اجرا می‌شود که این موضوع نیز از اهمیت بالایی برای ما برخوردار است.

آریانفر در خصوص برگزاری رزمایش‌های این قرارگاه، گفت: جهت ارزیابی توان رزمی و احصاء نقاط قوت و ضعف تاکنون رزمایش‌هایی را سطح گروهان، گردان و تیپ برگزار کرده‌ایم و در صورت دستور سلسله‌مراتب فرماندهی، آمادگی لازم جهت حضور در رزمایش‌های بزرگ نیروی زمینی را داریم.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش با اشاره به تغییرات ساختاری نزاجا عنوان کرد: متناسب با تحول ساختاری نیروی زمینی و ایجاد یگان‌های متحرک هجومی، یگان‌های واکنش سریع و یگان‌های متحرک زرهی، با حمایت فرمانده نیروی زمینی پیگیر دریافت تجهیزات جدید به‌ویژه در حوزه جنگ الکترونیک و سامانه‌های پهپادی هستیم.

امیر آریانفر خاطرنشان کرد: قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران در حوزه دیجیتالی کردن تجهیزات ارتباطی و مخابراتی تاکنون فعالیت‌های خوبی صورت داده است و می‌توان گفت که در حال وارد شدن به فاز جنگ‌های شبکه‌ای و هوشمند هستیم.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز آخرین تحولات بازار طلا و ارز

    اقتصادنیوز: سکه فروردین ماه را بالای مرز ۱۰ میلیون تومانی به پایان برد،‌ ولی نتوانست در روز آخر این ماه نیز در برابر…

از دست ندهید
بلیط هواپیما