آمار ثبت نام کنندگان انتخابات میان دوره‌ای مجلس یازدهم

کدخبر: 402164
اقتصاد نیوز : سید اسماعیل موسوی آمار ثبت نام کنندگان دومین روز ثبت نام انتخابات میان دوره‌ای مجلس را اعلام کرد.

به گزارش  اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سید اسماعیل موسوی دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: تا ساعت 19 امروز دوشنبه نهم فروردین ماه؛ دومین روز از فرصت هفت روزه ثبت نام انتخابات اولین میان دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در مجموع روز اول و دوم ثبت نام، برای 6 حوزه انتخابیه مشمول این انتخابات، ثبت نام  3 زن و 107 مرد نهایی شد.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور، با بیان جزئیات این ثبت نام‌ها، گفت: در مجموع از آغاز ثبت نام در روز اول تا ساعت 19 امروز، ثبت نام  10 نفر برای حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه، 8 نفر برای حوزه انتخابیه بهار و کبودر آهنگ، 15 نفر برای حوزه انتخابیه تفرش، 67 نفر برای حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، 2 نفر برای حوزه انتخابیه گچساران و 8 نفر برای حوزه انتخابیه میانه قطعی شد.

مدیر کل انتخابات وزارت کشور، در خصوص تحصیلات داوطلبان ثبت نام شده گفت: تا ساعت 19 امروز، از مجموع 110 نفری که ثبت نام‌شان نهایی شده است، 7 نفر دارای تحصیلات حوزوی، 13 نفر دارای مدرک دکتری، 85 نفر کارشناسی ارشد و 5 نفر لیسانس هستند.

دبیر ستاد انتخابات کشور در پایان با اشاره به شیوع کرونا در کشور و ضرورت رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، به افرادی که قصد دارند در انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی ثبت نام کنند، توصیه کرد: با استفاده از 2 روش الکترونیک پیش بینی شده برای ثبت نام از طریق موبایل یا رایانه شخصی که در پرتال وزارت کشور به آدرس www.moi.ir در دسترس است، برای ثبت نام اقدام کنند و صرفا برای نهایی کردن ثبت نام خود به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه خود و یا وزارت کشور مراجعه کنند.

شایان ذکر است، ثبت نام داوطلبین انتخابات اولین میان دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا ساعت 18 روز 14 فروردین ادامه دارد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما