فعالیت اتوبوس های تندروی این شهر متوقف شد

کدخبر: 404345
اقتصادنیوز :مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از تعطیلی کامل مسیر بی آرتی خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، ایمان غنی زاده اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد کرونا شهرستان تبریز، فعالیت همه اتوبوس‌های مسیر بی آرتی تا اطلاع ثانوی تعطیل است.  

وی افزود: اتوبوس های بخش خصوصی، فعال در سایر مسیرها هم با ۵۰ درصد ظرفیت مجاز به مسافرگیری هستند.  

وی اضافه کرد: با توجه به اعلام تعطیلی بازار، ورود اتوبوس های این شرکت به هسته مرکزی شهر هم مطلقا ممنوع است.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه تاکید کرد: به شهروندان بدون ماسک اجازه سوار شدن به اتوبوس داده نخواهد شد.

 مدیرعامل شرکت تاکسیرانی شهرداری تبریز اعلام کرد: با توجه به اعلام ستاد کرونا، رانندگان تاکسی تنها با سه مسافر مجاز به فعالیت هستند.

سعید بشیریان اظهار کرد: این تصمیم تا اطلاع ثانوی به قوت خود باقیست و رانندگان تاکسی در قسمت عقب خودرو باید تنها دو مسافر سوار کنند. 

وی خاطرنشان کرد: گشت های شرکت تاکسیرانی هم  موظفند بر اجرای دقیق مصوبه ستاد کرونا نظارت کنند.

وی از رانندگان تاکسی و مسافران محترم خواست به خاطر حفظ سلامتی خود و شهروندان، مصوبه مذکور را رعایت کنند و حتما با ماسک سوار تاکسی شوند.

مدیرعامل شرکت تاکسیرانی همچنین گفت: گشت های این شرکت از امروز ماسک رایگان بین رانندگان تاکسی توزیع می کنند.

 با توجه به اوج‌گیری موج چهارم شیوع ویروس کرونا و بازگشت مجدد محدودیت‌های کرونایی، کلیه آرامستان‌های این شهر بر اساس مصوبه ستاد کرونا شهرستان تبریز تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

 بر اساس مصوبه ستاد کرونا شهرستان تبریز تشییع جنازه متوفیان کرونایی و عادی، تنها با حضور بستگان درجه‌ یک متوفی برگزار و از حضور سایر افراد جلوگیری خواهد شد.

همچنین برگزاری تمام مراسم های عزا و حتی زیارت اهل قبور در همه آرامستان‌های سطح شهر تبریز از امشب و تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام و از همشهریان عزیز درخواست شده از حضور بر سر مزار درگذشتگان خود و یا برگزاری هر گونه مراسم در محوطه آرامستان‌ها خودداری کنند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما