دستگیری 3 نفر به دلیل پر کردن بطری شیر با آب

کدخبر: 404387
اقتصاد نیوز : رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری سه نفر خبر داد که اقدام به پر کردن بطری‌های تاریخ مصرف گذشته شیر با آب می‌کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، به دنبال انتشار یک کلیپ از یک خودروی حمل لبنیات در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر اقدام نامتعارف افراد حاضر در ویدئو در خصوص پر کردن بطری های شیر با آب و پلمب مجدد بطری ها،بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت و کارشناسان این پلیس ضمن شناسایی افراد مرتبط با موضوع تعداد 3 نفر از این اشخاص به پلیس فتا تهران بزرگ منتقل شدند. 

سرهنگ داود معظمی گودرزی ‌رئیس پلیس فتا پایتخت با اعلام خبر فوق اظهار داشت:در تحقیقات اولیه مشخص شد هر 3 نفر از عوامل توزیع شیر در سطح شهر تهران بوده و تمام بطری های شیر که در ویدئو مشاهده می شود به عنوان محصولات مرجوعی و تاریخ گذشته بوده است و این افراد قصد داشته اند با اضافه کردن آب به آنها و افزایش تعداد بطری ها از شرکت تولید این محصولات سوءاستفاده کنند.

 سرهنگ داود گودرزی در این خصوص که آیا این بطری ها در بین شهروندان توزیع شده است یا نه؛ تصریح کرد: هیچکدام از این بطری های پر شده در بین شهروندان توزیع نشده و این افراد تنها ساعاتی پس از این اقدام توسط خادمین مردم در پلیس فتا فرماندهی انتظامی تهران بزرگ دستگیر شده اند و تحقیقات تکمیلی در راستای بررسی نهایی پرونده ادامه دارد.

 

تیتر یک
  • برداشت از بودجه اضطراری برای واکسیناسیون در ژاپن

    قیمت طلای جهانی تا سطح ۱۸۳۵ دلار بالا رفت، افزایش قیمت طلا با برجسته شدن نگرانی‌های تورمی در آمریکا در ارتباط بود و…

از دست ندهید
بلیط هواپیما