جنجال در کلاب هاوس بر سر کاندیداتوری محسن رضایی و قالیباف

کدخبر: 404409
اقتصاد نیوز : شب گذشته در یکی از اتاق‌های کلاب هاوس با موضوع این گزاره که آیا محسن رضایی می‌تواند جایگزین مناسبی برای جانشینی قالیباف به جهت حضور در انتخابات ریاست جمهوری باشد؟ بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  خبرآنلاین، شب گذشته در یکی از اتاق‌های کلاب هاوس که توسط فرید مدرسی از فعالان رسانه ای مدیریت می شد، با موضوع این گزاره که آیا محسن رضایی می‌تواند جایگزین مناسبی برای جانشینی قالیباف به جهت حضور در انتخابات ریاست جمهوری باشد؟ بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

با توجه به موضوع مورد بحث که در خصوص قضاوت بین عملکرد دو مدیر اصولگرا (رضایی-قالیباف) و برنامه‌های آنان بود، نکته ای جالب رخ داد که شاید برخلاف دوره های پیشین از نظر اکثر افراد و شنوندگان حاضر در این اتاق ، محسن رضایی تنها کاندیدایی است که در این سالها برنامه دقیق انتخاباتی داشته و دارای استراتژی است . 

محسن رضایی جایگزین قالیباف می‌شود؟ /بحثی جنجالی درکلاب هاوس

اوج بحث و جدل درباره این موضوع ، جدال بین سعید آجرلو و وحید ایمانی با مدیران گروه بود، آنجا که وحید ایمانی به فرید مدرسی گفت اساسا موضوع  گفتگو و گزاره اشتباه است زیرا هنوز هیچ مصاحبه و هیچ ادعایی از سوی قالیباف مبنی بر حضور در انتخابات مطرح نشده است.

وحید ایمانی با اشاره به یک خبر عنوان کرد که محسن رضایی قطعا در انتخابات شرکت خواهد کرد؛ دیگر قرار نیست محسن رضایی با توجه ملاحظات سیاسی عرصه را برای حضور دیگر کاندیداها ترک و کناره‌گیری کند و خود سانسوری را کنار خواهد گذاشت.

گفتنی است در این جمع بندی صحبت ها و مباحث در حدود ۶۵ درصد به این سمت و سو بود که در شرایطی که رییسی در انتخابات حاضر نشود در میان اصولگرایان این رضایی است که می‌تواند اجماع بوجود بیاورد و با شخصیت استراتژیست و راهبردی که از خود نشان داده و تسلطی که مباحث اقتصادی دارد به شخصیت هایی دیگر اصولگرا که صرفا افراد اجرایی خوبی هستند ارجح است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما