آخرین خبر از وضعیت جسمانی آهنگساز معروف

کدخبر: 404872
اقتصاد نیوز : فریدون شهبازیان ـ آهنگساز و رهبر ارکستر معروف که به دلیل شکستگی دو ناحیه دست راست و لگن دچار تحت عمل جراحی قرار گرفت خوشبختانه امروز ـ یکشنبه ـ در وضعیت جسمی بهتری به سر می‌برد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، فریدون شهبازیان گفت که در وضعیت جسمی بهتری به سر می‌برد و هم اکنون به بخش منتقل شده است ولی هنوز معلوم نیست که چه زمانی از بیمارستان مرخص شود.

شهبازیان پس از اینکه دچار آسیب‌دیدگی شد، به دلیل ضرورت آماده‌سازی موسیقی سریال ماه رمضان، از بستری شدن و عمل جراحی امتناع و با وجود تحمل درد شدید به دلیل تعهد به هنرش روز پنجشنبه، ۱۹ فروردین ماه از ساعت هشت صبح تا هشت شب موسیقی پنج قسمت اول سریال را میکس و آماده نهایی و بر سریال سینک کرد.

این هنرمند از اواسط دههٔ ۵۰ ساخت موسیقی فیلم را آغاز کرد. پس از انقلاب اسلامی شهبازیان بیشتر تمرکز خود را بر ساخت موسیقی متن فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی معطوف کرد که البته سهم فیلم‌ها به مراتب بیش از سریال‌هاست.

ساخت موسیقی سریال‌هایی همچون کلاه پهلوی، بخش چهار جراحی، باغ گیلاس، آوای فاخته، باران عشق، بازگشت به خانه و معصومیت از دست رفته در کارنامه هنری این آهنگساز دیده می‌شود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما