روایت توئیتری معزی از دیدار لاوروف با رییس جمهوری

کدخبر: 405334
اقتصاد نیوز : علیرضا معزی روز سه‌شنبه در رشته توییتی نوشت: دقایقی پیش دیدار لاوروف با رییس‌جمهور روحانی پایان یافت؛ در موضوع احیای برجام، روسیه موضع همسانی با ایران دارد و در مذاکرات وین، دقیقا در کنار ایران ایستاده.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، معاون ارتباطات دفتر رییس‌جمهوری در توییتی دیدار لاوروف با رییس جمهوری را روایت کرد.

علیرضا معزی روز سه‌شنبه در رشته توییتی نوشت: دقایقی پیش دیدار لاوروف با رییس‌جمهور روحانی پایان یافت؛ در موضوع احیای برجام، روسیه موضع همسانی با ایران دارد و در مذاکرات وین، دقیقا در کنار ایران ایستاده. آنها خواهان لغو تحریم‌ها و همچنین مخالف افزودن موضوعی خارج از برجام به مذاکرات هستند.

معاون ارتباطات دفتر رییس‌جمهوری در توییت دیگری اظهار کرد: اما به جز احیای برجام، موضوع واکسن نیز مورد توجه روحانی در گفت وگو با لاوروف بود و رییس‌جمهوری از تولید مشترک واکسن اسپوتنیک در ایران استقبال کرد. توافق تولید مشترک، با توجه به موفقیت واکسن روسی، می‌تواند چشم‌انداز واکسیناسیون عمومی در ایران را روشن‌تر سازد.

معزی تصریح کرد: تأمین واکسن و همچنین شفافیت روند واکسیناسیون از تأمین تا توزیع، دغدغه‌ جدی رییس‌جمهوری در این روزهاست آنچنانکه روحانی در یک ماه گذشته، سه بار دستور ایجاد سامانه‌ شفافیت در واکسیناسیون را یادآور شده. هم‌اینک وزارت خارجه در خط مقدم تأمین واکسن خارجی است.

تیتر یک
  • پیش بینی بورس سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت

    شاخص هم وزن در ۴ روز گذشته حدود ۱۳ هزار واحد نزول کرده و به کمترین میزان در ۷ ماه گذشته رسیده است.

از دست ندهید
بلیط هواپیما