واکنش امام جمعه آبادان به شایعه تزریق واکسن کرونا

کدخبر: 406251
اقتصاد نیوز : امام جمعه آبادان به شایعه دریافت واکسن کرونا واکنش نشان داد.

به گزراش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیمی‌پور ‌اظهار داشت: اخیراً شایعه شده که بنده واکسن کرونا دریافت کرده‌ام و باید اعلام کنم که تاکنون هیچ‌گونه واکسنی تزریق نکرده‌ام.

وی با بیان اینکه مطمئناً واکسن نخواهم زد تا افراد اولویت‌دار استفاده کنند، افزود: منتظر می‌مانم تا واکسن ایرانی که نتیجه دسترنج متخصصان جوان کشورمان است را تزریق کنم.

‌حجت‌الاسلام ابراهیمی گفت: فعالان فضای مجازی و رسانه‌ها در پخش خبرها و حفظ آبروی افراد  در ماه شریف رمضان دقت بیشتری کنند.

پیش‌تر رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفته بود که برخی از مسئولان در آبادان نام خود را در لیست پاکبانان دریافت‌کننده واکسن کرونا قرار داده بودند و به همین طریق نیز واکسن زده بودند.

در اکوایران ببینید:تمدید وضعیت سیاه

پس از رسانه‌ای شدن این موضوع دادستان آبادان قول پیگیری قانونی و برخورد با متخلفان را داد و وزیر بهداشت نیز طی نامه‌ای با شناسایی و برخورد با متخلفان تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم اظهارات شهردار آبادان در یک ویدیو که مدعی شده بود پاکبانان از او و امام جمعه خواسته اند قبل از آنها واکسن را بزنند سبب شده بود برخی افراد در رسانه‌ها و فضای مجازی به گونه ای مطلب را بیان کنند که برداشت شود امام جمعه آبادان نیز واکسن کرونا دریافت کرده است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما