برنامه غذا سلامت زندگی را از رادیو دنبال کنید

کدخبر: 407082
اقتصاد نیوز : برنامه رادیویی غذا سلامت زندگی به تهیه کنندگی سولماز عطایی با محوریت تغذیه و صنایع غذایی روانه آنتن سلامت می شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، این برنامه رادیویی کاری از گروه تغذیه و سلامت شبکه رادیویی سلامت است که از شنبه تا سه شنبه از ساعت 13 و 30 دقیقه پخش می شود که روزهای زوج به موضوع تغذیه اختصاص دارد و روزهای فرد به صنایع غذایی می پردازد. در این برنامه که کارشناس محور است دکترای تغذیه که عضو هیئت علمی هستند، حضور دارند و درباره مباحث مختلف تغذیه و سلامتی صحبت می کنند.

 همچنین در این برنامه فواید ویتامین ها، طریقه نگهداری مواد غذایی و ... هم آموزش داده می شود. در واقع برنامه با محوریت آموزش به شنوندگان روانه آنتن می شود. بخشی از برنامه غذا سلامت زندگی به گزارش های مردمی اختصاص دارد و کارشناسان به سئوالات مردم پاسخ می دهد.

این برنامه رادیویی به گفته تهیه کننده در ایام ماه رمضان با محوریت تغذیه و سلامتی در این ایام پخش می شود و روز شنبه چهارم اردیبهشت به این موضوع می پردازد که روزه داران با وجود ویروس مخوف کرونا باید چه مواردی را در تغذیه رعایت کنند. در این برنامه دکتر منصور رضایی توضیاحات لازم را برای شنوندگان ارائه می کند.

سردبیر برنامه دکتر محمدرضا عفیفی، گوینده ندا خواجه نوری و گزارشگر ملیحه کیان است

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما