پلیس راه: محور هراز بازگشایی شد

کدخبر: 409124
اقتصادنیوز: رئیس پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران از بازگشایی محور هراز پس از سه روز مسدودی به علت ریزش کوه خبر داد.

به گزازش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سرهنگ ایرج کهریزی  با اشاره به بازگشایی محور هراز اظهار داشت: محور هراز پس از سه روز مسدودی با تلاش کارکنان راهداری بازگشایی و تردد در تمامی محورهای شرق استان تهران اعم از هراز، فیروزکوه، آزادراه حرم تا حرم و محور امام رضا (ع) در جریان است و ترافیک در تمامی محورهای مواصلاتی به استان‌های شمالی کشور عادی و روان است.

وی با بیان اینکه در شبانه‌روز گذشته هیچ‌گونه حادثه منجر به فوت در محورهای مواصلاتی نداشته‌ایم افزود: هم‌وطنان در این شرایط سخت کرونایی از سفرهای غیرضروری اجتناب کنند زیرا برای رانندگان متخلف و عبور از شهرهای رنگ قرمز جریمه 1 میلیون تومانی صادر می‌شود.

رئیس پلیس‌راه شرق استان تهران در ادامه گفت: پلیس‌راه شرق استان تهران در کلیه محورها حضور فعال دارد و تخلفات به‌صورت 24 ساعته رصد و ثبت‌ می‌شود و همچنین پلیس با رانندگان متخلف بدون اغماض برخورد می‌کند.

سرهنگ کهریزی در پایان خاطرنشان کرد: رانندگانی که بنا به‌ضرورت در این مسیرها قرار می‌گیرند با رعایت فاصله طولی و استراحت کوتاه‌مدت در توقفگاه‌های مجاز رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را در اولویت کار خود قرار دهند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما