کرمی: ویروس کرونا در آزمایشگاه نظامی ارتش آمریکا ساخته شده است

کدخبر: 409333
اقتصاد نیوز : علی کرمی گفت: یک گزارشی اخیرا منتشر شده است که در آن با سند و مدرک نوشته ویروس کرونا در آزمایشگاه‌های نظامی ارتش آمریکا ساخته شده است، درحال حاضر ما این گزارش را برای ترجمه دقیق ارسال کرده‌ایم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از برنا، علی کرمی، استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی بقیة الله، بنیان گذار بیوتکنولوژی پزشکی و مهندسی ژنتیک ایران، با اشاره به آخرین وضعیت نحوه شیوع ویروس کرونا گفت:  ترامپ کرونا را ویروس چینی و  کمونیستی  می‌خواند و حتی از سازمان بهداشت جهانی هم خارج شد و گمان می‌کرد با خروج خود و قطع سهم بودجه، می‌تواند کمر سازمان بهداشت جهانی را بشکند و آنها بگویند این  ویروس  چینی است اما  سازمان بهداشت جهانی  یک تیم تحقیقاتی از بهترین دانشمندان را به  چین  فرستاد تا بررسی کنند منشا ویروس کجا بوده است.

او افزود:  در گزارش نهایی آنها آمده است که ویروس کرونا از آزمایشگاه ویروس شناسی ووهان خارج نشده و اصلا ربطی به خفاش خوردن ندارد بلکه این ویروس خارج از چین وارد شده است همچنین در این گزارش ذکر شده احتمالا گوشت‌های آلوده استرالیایی باعث شده این ویروس وارد چین شود.

کرمی تصریح کرد:  یک گزارش دیگری اخیرا منتشر شده است که در آن با سند و مدرک نوشته ویروس کرونا در آزمایشگاه‌های نظامی ارتش آمریکا ساخته شده است، درحال حاضر ما این گزارش را برای ترجمه دقیق ارسال کردیم.

از دست ندهید
بلیط هواپیما