تصاویری دیدنی از ربات ضد ویروس

کدخبر: 409378
اقتصاد نیوز : ربات هوشمند COROBOT مبتنی بر هوش مصنوعی دارای یک پلت فرم چند منظوره پیشرفته است که ضد عفونی سه بعدی را انجام می‌دهد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از انتخاب، گروه مهندسی هیلز از هوش مصنوعی، برای  تمیز کردن محیط با کمک اشعه ماورا بنفش استفاده می‌کند. تمیز کردن کف تا سقف محیط آسان نیست، اما ربات ضد عفونی کننده و ضد ویروس  COROBOT برای کمک به شماست.

ربات ضد عفونی کننده

 این ربات هوشمند از ماورا بنفش در کنار سیستم کشویی که ارتفاع آن را تنظیم می‌کند، استفاده می‌کند. COROBOT مبتنی بر هوش مصنوعی دارای یک پلت فرم چند منظوره پیشرفته است که ضد عفونی سه بعدی را انجام می‌دهد.

ربات

این سیستم، پاکسازی فوری در دمای بالا را انجام می‌دهد و به شما کمک می‌کند بدون تماس با سطوح، فضای مورد نظر  خود را تمیز نگه دارید. این ربات با سرعت ۱.۲ متر در ثانیه، با استفاده از سیستم عامل هوش مصنوعی خود دیوار‌ها  را ضدعفونی می‌کند.

نظافت

این ربات با ضد عفونی کننده سه بعدی، باکتری‌های موجود در هوا را از بین می‌برد، این ربات ضد عفونی کننده آنتی ویروس دارای بازوی چند اتصال است که باعث می‌شود قطعات آن به راحتی ضد عفونی شوند. قیمت این محصول  ۸۰ هزار دلار است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما