بارش رحمت الهی در این استان ها از فردا

کدخبر: 410636
اقتصاد نیوز : کارشناس هواشناسی گفت:روز شنبه سامانه بارشی در شمال غرب تضعیف‌شده و به تدریج در نواحی شمال شرق شدت می‌یابد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی با بیان این‌که امشب برای نواحی شمال غرب کشور ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز و بخش‌هایی از شمال شرق کشور در استان‌های سمنان، خراسان شمالی و خراسان‌ رضوی افزایش ابر رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود، گفت: در استان‌های سیستان‌وبلوچستان، کرمان و هرمزگان در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب افزایش ابر رگبار رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

اوادامه داد: همچنین در سواحل دریای خزر بارش باران گاهی به شکل ابر و رگبار و رعد و برق انتظار می‌رود.

ضیائیان توضیح داد: روز شنبه علاوه‌ بر استان‌های سیستان‌وبلوچستان، کرمان، هرمزگان، سمنان، خراسان شمالی، یزد، اصفهان و شرق فارس بارش باران پیش‌بینی می‌شود.

او یاد آور شد: روز شنبه سامانه بارشی در شمال غرب تضعیف‌شده و به‌تدریج در نواحی شمال شرق شدت می‌یابد و در بخش‌هایی از شرق کشور نیز فعالیت خواهد داشت.

کارشناس هواشناسی بیان کرد: روز یکشنبه در نوار شمالی و شرقی کشور و در بخش‌هایی از کرمان، یزد و اصفهان بارش باران گاهی رگبار رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

ضیاییان اظهار کرد: روز دوشنبه در سواحل دریای خزر دامنه‌های جنوبی البرز ارتفاعات و دامنه‌های زاگرس مرکزی و همچنین در استان‌های کرمان و سیستان‌ و بلوچستان بارش باران انتظار می‌رود.

او تصریح کرد: دریای خزر روز امشب مواج و طوفانی خواهد بود.

ضیائیان درباره‌ی آب‌وهوای استان تهران هم گفت: آسمان تهران فردا کمی ابری در بعد از ظهر افزایش ابر گاهی رگبار رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود و بیشترین دمای تهران 31 و کمترین آن 21 درجه خواهد بود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما