شلیک ۳ موشک از سوریه به فلسطین اشغالی

کدخبر: ۴۱۲۲۷۲
منابع خبری شامگاه جمعه از شلیک ۳ فروند موشک از سوریه به فلسطین اشغالی خبر دادند.
شلیک ۳ موشک از سوریه به فلسطین اشغالی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، منابع خبری شامگاه جمعه از شلیک ۳ فروند موشک از سوریه به فلسطین اشغالی خبر دادند.

روسیا الیوم گزارش داد، بر اساس این گزارش، ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه جمعه مدعی شلیک ۳ فروند موشک از خاک سوریه به فلسطین اشغالی شد.

«آویخای ادرعی» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در پیامی توئیتری ادعا کرد: اندکی قبل شلیک سه فروند موشک از داخل سوریه به سمت اسرائیل رصد شد. یکی از این موشک ها داخل خاک سوریه فرود آمد و دو موشک دیگر به منطقه ای باز داخل اسرائیل اصابت کرد.

منابع صهیونیستی گزارش دادند که سامانه هشدار در پی شلیک این موشک ها فعال نشده است.

شب گذشته نیز منابع خبری از شلیک سه فروند راکت از جنوب لبنان به فلسطین اشغالی خبر داده بودند.

این در حالی است که منابع فلسطینی روز جمعه از تجمع هزاران اردنی در مرزهای این کشور با فلسطین خبر دادند و برخی رسانه ها به عبور اردنیها از موانع مرزی و ورود به فلسطین اشغالی اشاره کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، هزاران اردنی با برپایی راهپیمایی در کمک و حمایت از فلسطین و نیز محکومیت حملات صهیونیست‌ها در مرزهای اردن و فلسطین تجمع کردند.

این در حالی است که برخی رسانه‌ها اعلام کردند که اردنی‌ها موفق به عبور از موانع مرزی و ورود به فلسطین اشغالی شده‌اند.

براساس این گزارش؛ هزاران شهروند این کشور امروز (جمعه) در اعتراض به جنایت‌های رژیم صهیونیستی و به منظور همبستگی و پشتیبانی از فلسطینیان و غزه راهی مرزهای اردن و فلسطین شدند.

تظاهرکنندگان از مقام‌های اردن خواستند تا برای کمک و حمایت از فلسطینی‌ها مرزها را باز کنند.

معترضان اردنی برای همدردی و کمک به برادران فلسطینی خود نمازجمعه را در منطقه مرزی «الیرموک» میان این کشور و فلسطین برپا کردند.

در روزهای گذشته، بیشتر شهرهای اردن شاهد تجمع، تحصن و راهپیمایی در همبستگی و حمایت از فلسطینی‌ها و محکوم کردن حملات صهیونیست‌ها به بیت المقدس و غزه بوده است.

معترضان با تجمع گسترده در رو به روی سفارت رژیم صهیونیستی در امان از دولت خواستار اخراج سفیر و بستن سفارت تل آویو در اردن شدند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید