اسرائیلی ها غافلگیر شدند

کدخبر: 413063
یک فرمانده ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که در تمام جنگ‌های این رژیم، هیچگاه رهگیری ۳۰۰۰ فروند موشک پرتاب شده از سوی فلسطینیان به صورت هفتگی سابقه نداشته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فلسطین الآن، «اوری گوردین» فرمانده جبهه داخلی ارتش صهیونیستی در مصاحبه با رسانه‌های اراضی اشغالی اعتراف کرد که ارتش این رژیم در برابر توان حمله مقاومت فلسطین به اراضی اشغالی غافلگیر شده است.

به گزارش مهر، او در این باره گفت: «متأسفانه در برابر حملات از سوی غزه آماده نبودیم. حجم موشک‌هایی که در خلال روزهای گذشته به سوی اسرائیل (اراضی اشغالی) پرتاب شد در مقایسه با جنگ‌های قبلی بی سابقه است. در تمام جنگ‌های اسرائیل هیچگاه رهگیری ۳۰۰۰ فروند موشک از سوی فلسطینیان به صورت هفتگی سابقه نداشته است».

فرمانده جبهه داخلی ارتش صهیونیستی در پایان اذعان کرد: «پیش بینی نکرده بودیم که چه زمانی قرار است این حجم از موشک به سوی ما پرتاب شود!»

در اکوایران ببینید: موشک‌های ۸۰ هزار دلاری

 

گفتنی است که پیش‌تر «تساحی دافوش» خبرنگار رادیو ارتش رژیم صهیونیستی گفت که نیروهای حماس در عرض مدت یک هفته ۳۶۰۰ فروند موشک به عمق اراضی اشغالی شلیک کردند که این بالاترین تعداد موشکی است که از زمان تشکیل دولت جعلی اسرائیل تاکنون به آن شلیک شده است.

ساعتی پیش نیز ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد که از ۷ بامداد دیروز (دوشنبه ۲۷ اردیبهشت) تا ۷ عصر، دست کم ۱۹۰ فروند راکت از غزه به سوی شهرک‌های صهیونیستی شلیک شده است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما