سورنا ستاری در پاویون زنان پیشگام کارآفرین

کدخبر: 413224
اقتصادنیوز: معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری از پاویون زنان پیشگام کارآفرین بازدید کرد.

به گزارش اقتصادنیوز سورنا ستاری عصر روز گذشته پس از آیین افتتاح نمایشگاه اینوتکس، از پاویون زنان پیشگام کارآفرین بازدید و با حاضران در نشست‌های این پاویون گفت و گو کرد.
ستاری ضمن تقدیر از راه‌اندازی پاویون زنان پیشگام کارآفرین، بر تداوم سیاست‌ها در زمینه توانمندسازی زنان در حوزه علم و فناوری تاکید کرد.
در این بازدید، سیده فاطمه حسینی مشاور معاون علم و فناوری رییس جمهوری به نشریح اهداف و برنامه های پاویون پرداخت و ارائه نمونه های موفق زنان در فضای اینوتکس به مخاطبان این نمایشگاه را گامی در راستای هدف ارتقای مشارکت اقتصادی زنان خواند.

پاویون زنان پیشگام کارافرین همزمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX) در پارک فناوری پردیس، فعالیت خود را آغاز کرد.
این پاویون تا پایان اینوتکس با برگزاری نشست های متعدد ادامه دارد. در این رویداد 30 نشست صمیمانه با حضور 30 مدیر عامل زن موفق از شرکت های دانش بنیان و خلاق برگزار می شود.  
«ایجاد بستر برای شکل‌گیری تعاملات موثر میان زنان موفق کارآفرین با سایر فعالان اکوسیستم نوآوری و فناوری» و نیز «ارائه الگوهای موفق برای زنان» از جمله مهمترین اهداف برگزاری پاویون ویژه زنان پیشگام کارآفرین کشور است.
برگزاری این پاویون در نمایشگاه تخصصی اینوتکس فرصتی مناسب برای افزایش تعاملات موثر و تبادل نظر، ایده و تجربه میان زنان فعال در حوزه علم و فناوری است.
از سوی دیگر، حضور زنان موفق کارآفرین از شرکت‌های دانش‌بنیان، صنایع خلاق، شتابدهنده ها و مراکز نوآوری در این پاویون و همچنین برگزاری نشست‌های متعدد صمیمانه برای ارائه تجربیات، می‌تواند گامی در راستای ارتقای وضعیت زنان در اکوسیستم نوآوری و فناوری باشد.
پاویون زنان پیشگام کارآفرین روزهای نمایشگاه INOTEX از 28 تا 31 اردیبهشت ماه برگزار می شود و میزبان 30 مدیرعامل موفق شرکت های دانش بنیان و خلاق است که با حضور خود در نشست های صمیمانه این پاویون، به ارائه خدمات مشاوره‌ای به بازدیدکنندگان مشتاق می پردازند. بر اساس برنامه پاویون، این نشست ها در هر روز از نمایشگاه INOTEX در 4 بازه زمانی برگزار می شود. بازدیدکنندگان علاقه‌مند و همچنین شرکت‌های حاضر در نمایشگاه می‌توانند با حضور در پاویون زنان پیشگام کارآفرین از تجربیات زنان موفق کارآفرین در زمینه چگونگی عبور از چالش‌ها و همچنین کسب موفقت در تولید محصولات دانش‌بنیان و یا خدماتی با ایده‌های نو بهره گیرند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما