با انتخاب یکی از پروانه ها به شخصیت خود پی ببرید

کدخبر: 413514
اقتصاد نیوز : پروانه‌ها سمبل آزادی و زیبایی هستند و بسیاری از هنرمندان از آن‌ها در شاهکار‌های هنری خود استفاده می‌کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ذهن ما انسان‌ها پروانه‌ها را به روش‌های متفاوتی ارزیابی می‌کند و به طور ناخودآگاه رنگ، شکل و ترکیب آن‌ها را آنالیز می‌کند؛ بنابراین بر اساس انتخاب یکی از پروانه‌ها در تست زیر می‌توانید ویژگی‌های شخصیتی خود را تا حدودی بشناسید.

با انتخاب یکی از پروانه ها به شخصیت خود پی ببرید

احساساتی و صادق هستید

با انتخاب یکی از پروانه ها به شخصیت خود پی ببرید

اگر این پرنده را انتخاب کرده اید بسیار احساساتی، صادق و بسیار رمانتیک هستید. با همه مهربان هستید حتی با کسانی که نمی‌شناسید، زیرا همیشه خودتان را در جایگاه دیگران قرار می‌دهید. عاطفی هستید و به نیاز‌ها و احساسات دیگران اهمیت می‌دهید تا جایی که احساسات خودتان را نادیده می‌گیرید.

کمک کردن به دیگران در ذات شماست، اما فراموش نکنید که مشکلات خودتان هم به اندازه مشکلات دیگران اهمیت دارد و باید همانطور که با دیگران رفتار می‌کنید با خودتان رفتار کنید.

آرام هستید

با انتخاب یکی از پروانه ها به شخصیت خود پی ببرید

شما فرد آرام و متعادلی هستید و شخصیت متواضع دارید. سعی می‌کنید در تمام جنبه‌های زندگی تعادل را حفظ کنید و بین زندگی شخصی و زندگی اجتماعی خود تعادل ایجاد می‌کنید و معتقدید که تعادل کلید شادی است.

وقتی با موقعیت ناخوشایند مواجه می‌شوید می‌ترسید و به راحتی اعتقاد و باورتان را از دست می‌دهید. اما دیگران متوجه این موضوع نمی‌شوند، زیرا عادت دارید احساسات تان را پنهان کنید.

روح خلاق دارید

با انتخاب یکی از پروانه ها به شخصیت خود پی ببرید

فردی هستید که زیبایی را در همه چیز می‌بینید و دوست دارید همه چیز را آنالیز کنید حتی اگر لازم نباشد. تحلیل کردن در واقع روش شما برای درک زندگی است و همین باعث شده دیگران شما را یک فرد منطقی ببینند.

در کارتان کمال گرا هستید و حتی ممکن است ضرب الاجل‌ها را از دست بدهید. این شخصیت شما باعث شده فرد پرکاری شوید، اما با آن هیچ مشکلی ندارید، زیرا کارتان را دوست دارید. لذت را در کوچک‌ترین چیز‌ها می‌بینید و سعی می‌کنید آن را به دیگران نیز بفهمانید.

بلندپرواز هستید

با انتخاب یکی از پروانه ها به شخصیت خود پی ببرید

در مدرسه نظر همه این بود که در آینده فرد موفقی خواهید شد. موفق نه به معنای میلیونر شدن بلکه به معنای فردی سازمان یافته که به تمام اهدافش می‌رسد. در زندگی هدف دارید و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنید، زیرا آن هدف است که شخصیت شما را ساخته است. از تنبلی بیزار هستید و با آدم‌های با پشتکار ارتباط برقرار می‌کنید. دوست دارید همیشه امنیت داشته باشید به همین دلیل از شکست می‌ترسید.

گاهی اوقات از زندگی شخصی به خاطر اهداف تان دور می‌شوید، اما خیلی زود احساس گناه می‌کنید و به فکر جبران آن می‌افتید.

با نشاط هستید

با انتخاب یکی از پروانه ها به شخصیت خود پی ببرید

اگر این پروانه را انتخاب کرده اید شخصیت پر نشاط و اشتیاقی دارید. همیشه نیمه پر لیوان را می‌بینید و در هر چیزی لذت و شادی را پیدا می‌کنید. هدف تان در زندگی این است که تا جایی که می‌توانید تجربه کسب کنید. بزرگ‌ترین ترس شما کسالت و خستگی است.

باورتان این است که خستگی و کسالت یک زندان ذهنی است و زمانی که باید دنیا را کشف کنید خودتان را در این زندان حبس می‌کنید. دوست دارید همه کار‌ها را به موقع انجام دهید و به همین دلیل گاهی اوقات تمرکزتان را از دست می‌دهید.

منطقی هستید

با انتخاب یکی از پروانه ها به شخصیت خود پی ببرید

اگر این پرنده را انتخاب کرده اید شخصی بسیار عاقل و منطقی هستید. مردم همیشه به خاطر توصیه‌ها و انتقاد‌های سازنده نزد شما می‌آیند، زیرا می‌دانید که چگونه باید احساسات تان را از موقعیت جدا کنید. در هیچ موقعیتی عاطفی عمل نمی‌کنید، زیرا می‌دانید که نمی‌توانید درست و غلط را از هم تشخیص دهید. همیشه دوست دارید کار درست را انجام دهید.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما