هشدار حزب الله عراق به نیرو‌های آمریکایی

کدخبر: 414178
اقتصاد نیوز : گردان‌های حزب الله عراق با انتشار بیانیه‌ای بار دیگر مخالفت خود را از حضور نیرو‌های آمریکایی در عراق اعلام و تاکید کردند که، مقاومت تاکنون چندین بار به دولت عراق درباره مذاکراتش با آمریکایی‌ها فرصت داده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، این بیانیه می‌افزاید: نتایج دو دور مذاکره صورت گرفته درباره سرنوشت نیرو‌های خارجی در عراق، بد و تاسفبار بود.

حزب الله عراق تاکید کرد: موضوعی که اوضاع را بدتر از شرایط فعلی می‌کند، اظهارات مسئولان آمریکایی است که گویا هیچ برنامه‌ای برای خروج از عراق ندارند.

حزب الله عراق در بیانیه خود آورده است: موضوع بدتری که در این میان وجود دارد این است که، مسئولان آمریکایی همواره تاکید می‌کنند که دولت عراق خواستار ماندگاری نیرو‌های این کشور در عراق هستند.

کتائب حزب الله عراق در ادامه تاکید کرد: زمانی که این اظهارات آمریکایی‌ها تکذیب نمی‌شود می‌توانیم بگوییم دولت عراق صادق و توانمند نیست.

این بیانیه می‌افزاید: دو دور مذاکره با طرف آمریکایی به طور کلی مردود است و از سوی دیگر مخالفت دولت آمریکا با خروج نیروهایش از عراق، بیانگبر پیام روشنی است.

کتائب حزب الله عراق در ادامه بیانیه خود آورده است: این پیام مبنی بر آن است که آمریکا به جز زبان زور چیز دیگری نمی‌فهمد.

این گروه تاکید کرد: مقاومت عراق بر آمادگی خود برای انجام وظیفه شرعی، ملی و قانونی خود تاکید می‌کند و همگان باید بدانند که عملیات جهادی مقاومت ادامه دارد و بر ضد اشغالگران اوج می‌گیرد.


 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما