جزئیات گفت‌وگوی نتانیاهو و وزیر خارجه آمریکا درباره برجام

کدخبر: 414803
اقتصاد نیوز : آنتونی بلینکن، وزیر امورخارجه آمریکا که به سرزمین های اشغالی سفر کرده است در نشست خبری مشترک با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که با یکدیگر درباره مذاکرات وین برای احیای برجام رایزنی کرده اند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، روزنامه هاآرتص نوشت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و وزیر امورخارجه آمریکا درباره توافق هسته ای و مذاکرات وین گفت‌وگو کردند.

 آنتونی بلینکن، وزیر امورخارجه آمریکا که به سرزمین های اشغالی سفر کرده است در نشست خبری مشترک با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که با یکدیگر درباره مذاکرات وین برای احیای برجام رایزنی کرده اند.

نتانیاهو نیز که همواره مخالف توافق هسته ای و خواست واشنگتن برای بازگشت به این توافق بوده است با اشاره به مذکرات بر سر احیای برجام گفت: من امیدوارم که ایالات متحده به آن توافق قدیمی بازنگردد. زیرا ما بر این باوریم که راه را برای دستیابی ایران به زرادخانه هسته ای با مشروعیت بین المللی هموار می کند.

وی در ادامه اظهارات خصمانه خود تاکید کرد: اسرائیل همواره حق خود را برای مقابله با کشورهایی که متعهد به دستیابی به تسلیحات کشتار جمعی هستند، محفوظ می داند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حالی همواره ادعاهای بی اساس خود علیه برنامه هسته ای ایران را مطرح می کند که صهیونیست ها تنها دارنده زرادخانه هسته ای در منطقه خاورمیانه به شمار می آیند اما هرگز این مسئله را به طور رسمی نپذیرفته اند و عضو هیچ معاهده بین المللی در این زمینه نیستند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما