هشدار بلینکن به رژیم صهیونیستی

کدخبر: 415355
اقتصاد نیوز : وزیر امور خارجه آمریکا در سخنانی به مقامات رژیم صهیونیستی درباره کوچاندن اجباری خانواده‌های فلسطینی از خانه‌هایشان هشدار داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا در سخنانی در راه بازگشت از سفر خاورمیانه‌ به مقامات رژیم صهیونیستی درباره کوچاندن اجباری خانواده‌های فلسطینی از خانه‌هایشان هشدار داد و گفت که این اقدام منجر به تشدید بیشتر تنش خواهد شد.

وی گفت که مهمترین مسئله در جریان این سفر؛ این بود که وی به صورت مستقیم و غیر مستقیم از طریق میانجیگران مصری شنیده است که جنبش مقاومت اسلامی حماس خواستار حفظ آتش‌بس است.

بلینکن افزود: در کنار آتش‌بس پرهیز از انجام اقدامات مختلفی که به عمد یا ناخواسته می‌توانند منجر به چرخه جدیدی از خشونت شوند، نیز مهم است.

وی در ادامه تصریح کرد که در جریان گفت‌وگو با مقامات رژیم صهیونیستی به موضوع کوچاندن اجباری فلسطینی‌ها و تخریب خانه‌هایشان پرداخته است.

وزیر خارجه آمریکا همچنین تاکید کرد که وی با رهبران فلسطین نیز درباره تحریک به خشونت یا انجام اقدامات خشونت آمیز بدون مجازات و همچنین جبران خسارت خانواده‌های فلسطینی، گفت‌وگو کرده است.

انتهای پیام

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما