تولد نوزاد سنگین وزنی که حتی والدینش را شوکه کرد!

کدخبر: 415805
اقتصاد نیوز : تولد نوزاد سنگین وزنی که والدینش برای حمل آن نیاز به دو نفر دارند خبرساز شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، تولد یک نوزاد سنگین وزن که به تازگی در انگلیس به دنیا آمده به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است. «امی اسمیت» یک زن ۲۷ ساله اهل «چِدینگتون» در باکینگهام شر انگلیس این نوزاد را که ۲ فوت قد (۶۱۰ سانتی متر) و ۱۲ پوند (۵.۴۴۳ کیلوگرم) وزن دارد به دنیا آورده است. قد و وزن این نوزاد نادر موجب شده تا این زن برای حمل آن از دو نفر کمک بگیرد.

این زن «زاگریس» را از طریق عمل سزارین و در تاریخ ۲۵ می‌در بیمارستانی در نزدیک خانه شان به دنیا آورد. وزن و قد این نوزاد موجب تعجب مادرش و پدرش «زاک» شده است. این زوج می‌گویند نوزاد آن‌ها قابل اندازه گیری در ترازو نبود.»

امی در گفت‌وگو با میرر در این باره گفت: این نوزاد آنقدر بزرگ است که برای جابجایی آن نیاز به دو نفر است. در هنگام به دنیا آمدن فرزندم، من صدای یک زن را شنیدم که می‌گفت این نوزاد خیلی بزرگ است، من نیاز به کمک دارم. او وقتی نوزاد را مقابل من و زاک گذاشت تا آن را ببینیم ما واقعا شوکه شده بودیم. حقیقتا نمی‌دانستیم چرا این نوزاد ما اینقدر بزرگ بود. ما برای فرزند خود لباس‌های یک نوزاد سه ماهه را خریداری کردیم.

گفتنی است؛ تولد این نوزاد سنگین وزن در انگلیس در حالی خبرساز می‌شود که وزن متوسط نوزاد‌ها در این کشور در هنگام زایمان بین ۳.۱۷۵ پوند تا ۳.۶۲۹ پوند است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما