وکیل حمید صفت: هیچ اتفاق جدیدی در پرونده رخ نداده است

کدخبر: 415927
اقتصاد نیوز : وکیل حمید صفت گفت: هنوز هیچ خبر و یا اتفاق جدیدی در این پرونده رخ نداده است و اخباری که در فضای مجازی منتشر می‌شود صحت ندارد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از مهر، حسین شاهرخی اظهار کرد: چند روزی است که برخی سایت‌های خبری اخبار مختلفی در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده حقوقی موکلم حمید صفت منتشر می‌کنند که این اخبار صحت ندارد.

وی افزود: همان طور که می‌دانید پرونده حمید صفت در تاریخ ٢٣ / ١٢ / ١٣٩٩ منتهی به صدور حکم قصاص از شعبه ١٠ دادگاه کیفری یک استان تهران شد اما بنا بر مستندات، دلایل و مدارک موجود اعتراض و فرجام خواهی در مهلت مقرر به عمل آمد که رأی دادگاه در دیوان عالی کشور نقض و قتل غیر عمد تشخیص داده شد.

وکیل حمید صفت گفت: هنوز هیچ خبر و یا اتفاق جدیدی در این پرونده رخ نداده است و اخباری که در فضای مجازی منتشر می‌شود صحت ندارد.

شاهرخی گفت: بدیهی است بعد نقض حکم در دیوان عالی کشور موضوع در شعبه هم عرض تحت رسیدگی قرار خواهد گرفت، پیگیری پرونده همچنان ادامه دارد و ما به اجرای عدالت و کشف حقیقت امیدوار و خوش بین هستیم.

وی درخواست کرد: از تمامی هنردوستان و اصحاب رسانه درخواست می‌کنم اخباری که منبع و نقل قول مشخصی ندارند را منتشر نکنند چراکه این اخبار فقط باعث تشویش اذهان عمومی و دل‌نگرانی هواداران، دوستان و آزار و اذیت خانواده موکلم می‌شود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما