عاقبت وحشتناک دعوای زن و شوهری در بالکن! + فیلم

کدخبر: 416523
اقتصاد نیوز : زن و شوهری که درگیری فیزیکی آنها از داخل خانه به بالکن کشیده بود بر اثر شکسته شدن حفاظ فلزی بالکن به پایین پرت شدند.

به گزارش اقتصادنیور به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، دعوا‌های زناشویی گاهی اوقات به حوادثی عجیب، زشت و حتی وحشتناک تبدیل می‌شوند. ویدئویی که به تازگی منتشر شده است عاقبت وحشتناک یکی از همین دعوا‌های زناشویی را در روسیه به تصویر می‌کشد. در این حادثه پس از اینکه درگیری یک زوج از داخل خانه به بالکن کشیده شد هر دو طرف از ارتفاع ۲۵ فوتی (۷ متری) به پایین پرت شدند.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی روسیه «اُلگا ولکووا» و «یِوگِنی کارلاگین» هر دو ۳۵ ساله که در بالکن طبقه دوم به صورت فیزیکی درگیر شده بودند بر اثر شکسته شدن حفاظ آهنی به داخل پیاده رو پرتاب شدند. در این حادثه این زوج دچار شکستگی دست و پا شدند. این حادثه در محله‌ای در شهر سن پترزبورگ رخ داد.

ویدئویی که توسط یک شاهد عینی و با تلفن همراه تهیه شده است نشان می‌دهد که این دو نفر پس از برخورد شدید با حفاظ آهنی بالکن و شکسته شدن آن به پایین پرتاب می‌شوند. بنا به این گزارش هر دو نفر در حالی که دچار جراحت شدید شده بودند با یک آمبولانس به نزدیکترین بیمارستان منتقل شدند. با این حال گفته می‌شود خطری جان هیچ یک از آن‌ها را تهدید نمی‌کند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما