بگو مگوی ناتمام زاکانی با همتی

کدخبر: 417849
اقتصاد نیوز : زاکانی در جمع بندی سخنانش گفت: کسانی که مسببان وضع موجودند امروز مدعی هستند و مظلوم نمایی می کنند

به گزارش  اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، علیرضا زاکانی از نامزدهای ریاست جمهوری در جمع بندی سخنانش گفت: 

در ابتدا بگویم  متعجم کسانی که مسببان وضع موجودند امروز مدعی هستند و مظلوم نمایی می کنند. بنده دلم می‌سوزد چرا که بیش از همه از جبهه ، دانشگاه، دیروز و امروز در بطن جوانان هستم درد جوانان نخبه را می دانم جوانان از فسادها و تبعیض ها و تحقیر ها خسته اند. هر چه مایه اضطراب جوانان است باید برداشته شود از جمله کنکور، ازدواج و غیره. ما برنامه مدونی برای اینها داریم که خدمت عزیزان تقدیم کردم.

بحث تهدید پسران و دختران می کنند، حریم خصوصی خط قرمز ماست  ما به جنگ با حریم خصوصی خواهیم رفت که هیچ کس نباید وارد حریم خصوصی افراد شود حریم عمومی هم همینطور.

تورم ۴۹ درصدی دوران هاشمی و ۵۲ درصدی دوران روحانی را دوستان آقای همتی رقم زدند  مردم از این ناراحت هستند. بدترین پیامک‌ها پیامک‌های موجودی شما کافی نیست و عقب‌افتادن قسط وام بانکی است. دانشگاهیان ما از این ناراحتند که علم و دانششان به کار گرفته نمی شود ما برای این برنامه داریم. اینکه امکان کل کشور را به سه برادر بدهند این ظلم بزرگی است که ما ریشه آن را خواهیم کند. ما به جنگ ناقضان حریم خصوصی خواهیم رفت و خط قرمز ماست و حریم عمومی را پاس خواهیم داشت. در امنیتی‌ترین دولت تاریخ کشور ۲۶ جاسوس بازداشت شد.

 دولت  فقط دولت کارمندانش نیست بلکه برای ملت است. هیچ فرقی بین معلمان و فرهنگیان و کارمندهای وزارت نفت نباید باشد.  نشاط مال وقتی است که جیب پدر، پُر باشد، جیب پدر را خالی کردند و صورت پدر را سرخ کردند. 

به دنبال اینترنت پرسرعت و امن و ارزان هستیم  و ما مخالف فیلترینگ هستیم.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما