ریابکوف: دشواری غیرقابل حلی برای احیای برجام وجود ندارد

کدخبر: 418094
اقتصاد نیوز : در جریان آخرین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین، هیات ها ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت های صورت گرفته در راستای احیای برجام، بار دیگر بر عزم و جدیت خود برای پیگیری روند گفت‌وگوها با هدف یافتن راه حل‌هایی برای چند موضوعی که هنوز حل و فصل نشده اند تاکید کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه و مذاکره کننده ارشد هسته ای روسیه با بیان اینکه کار بر روی سند نهایی مذاکرات توافق هسته ای ایران طی روزهای آتی در وین از سر گرفته می شود، تاکید کرد هم اکنون هیچ دشواری غیرقابل حلی در رابطه با احیای برجام وجود ندارد.

ریابکوف روز چهارشنبه در نشستی افزود: اگر چه در خصوص توافق هسته ای ایران موضوعات حل نشده کمی باقی مانده است  اما دشواری غیرقابل حلی برای احیای برجام وجود ندارد.

در جریان آخرین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین، هیات ها ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت های صورت گرفته در راستای احیای برجام، بار دیگر بر عزم و جدیت خود برای پیگیری روند گفت‌وگوها با هدف یافتن راه حل‌هایی برای چند موضوعی که هنوز حل و فصل نشده اند تاکید کردند.

در این جلسه مقرر شد که ضمن تداوم تماس ها و گفت‌وگوها در سطح کارشناسی، روسای هیات ها به مدت چند روز برای رایزنی و مشورت به پایتخت ها عزیمت کرده و مذاکرات ظرف روزهای آتی مجددا از سر گرفته شود.

گزارش‌ها حاکیست که دور بعدی مذاکرات برجام اواخر هفته جاری برگزار می‌شود. گمانه‌زنی‌های زیادی حاکیست که در این دور طرف ها درباره توالی احیای برجام و رفع تحریم‌های ضد ایرانی به توافق می‌رسند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما