رضایی: نفوذی ها با دعوای زرگری وقت مردم را به انحراف می کشانند

کدخبر: 418650
اقتصاد نیوز : محسن رضایی گفت: در مسئله مذاکرات رهبر انقلاب با خطی مشی نرمش قهرمانانه امکان فوق العاده ای به دولت دادند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خبرآنلاین، محسن رضایی در نقد سخن سایر نامزدها گفت:

دو جمله در ادامه بحث قبلی ام بگویم. این نزاع سیاسی که ابتدا درونی بود و بعد نفوذی ها سوار این شدند و حالا دارند فضا را مدیریت می کنند.  بازیگرانش هم خواسته یا ناخواسته انرژی مردم و دولت را از حل مشکلات منحرف می کنند.

رهبر بزرگوار انقلاب بارها وارد شدند که این مشکل را حل کنند. سیاست های اصل ۴۴ را ابلاغ کردند اما در مجلس تبدیل به قانون نشده است. چرا نشد؟ در مسئله مذاکرات رهبر انقلاب با خطی مشی نرمش قهرمانانه امکان فوق العاده ای به دولت دادند. اقدامات دولت قرار بود به شاهکاری در رفع تحریم ها بشود. نه تنها تحریم ها حل نشد بلکه مشکلات بزرگتری ایجاد شد. باید زیر میز زد. این طور نمی شود مملکت را اداره کرد.

دولت ما نظم و قانون و آرامش را حاکم خواهد کرد. دولت ما حق شما را خواهد داد و خواسته های شما را برآورده خواهد کرد. این نفوذی ها با دعواهای زرگری وقت و انرژی شما را به انحراف می کشانند.

ما احتیاج به اقتدار داریم. برنامه من جراحی بزرگ است و این یک اقتداری می خواهد که اجرایی بشود. ما باید عقلانیت را برگردانیم. عقلانیت جناحی و حزبی بزرگترین آفت ممکلت است. مردم باید در گفت و گو و تعامل حضور داشته باشند. دولت ما دولت شایستگان از همه است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما