سعید جلیلی باز هم با FATF در مناظره آخر مخالفت کرد

کدخبر: 418676
سعید جلیلی گفت: جناب همتی ما ۳۹ بند از ۴۱ بند FATF را اجرا کردیم اکنون به جای اینکه از آنان مطالبه کنید که چه شد از ملت طلب‌کارید؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، سعید جلیلی در جمع بندی سخنانش در مناظره سوم گفت: جناب همتی ما ۳۹ بند از ۴۱ بند FATF را اجرا کردیم اکنون به جای اینکه از آنان مطالبه کنید که چه شد از ملت طلب‌کارید؟ 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سعید جلیلی در جمع بندی سخنانش در مناظره سوم گفت:

مردم عزیز اگر امروز حرف از بیکاری و مشکل مسکن می شود باید رفع شود نگاه ما به 4 سال آینده نگاه فرصت محور است. نباید نگاه روزمره داشت.  اگر امروز صحبت از گرانی و مسکن و این مسائل می‌شود، حل این مسائل با اداره کنونی و معمول امکان پذیر نیست و نیازمند جهش هستیم. اگر صحبت از جهش می کنیم باید برای تک تک دستگاه ها برنامه تعریف شود.

جناب همتی ما ۳۹ بند از ۴۱ بند FATF را اجرا کردیم اکنون به جای اینکه از آنان مطالبه کنید که چه شد از ملت طلب‌کارید؟ 

باید از قبل برنامه‌ها و بررسی‌ها انجام شده باشد.  باید بررسی ها درباره نظام بانکداری و سلامت و موانع تولید فهم شود و باید صادرات برق داشته باشیم. روستاها باید سلول جهش کشور داشته باشند. صحبت های آقای همتی جابجا کردن مرزهای ادبیات است و باید برای اشتغال و تک تک دستگاه ها باید برنامه تعریف شود ارز آوری تعریف شود کشور را معطل نکنیم.  جناب همتی ما ۳۹ بند از ۴۱ بند FATF را اجرا کردیم اکنون به جای اینکه از آنان مطالبه کنید که چه شد از ملت طلب‌کارید؟ آنها گفتند قبول نیست. از آنها نباید طرفداری کرد. 

 اگر ما می خواهیم مسائلی از جمله بیکاری و غیره را حل کنیم  راه حل آن با اداره روزمره نمی شود این که بگوییم بعدا آن را حل کنیم نمی شود از ابتدای کار دولت باید برنامه داشت.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما