محسن رضایی: رأی شما مردم رویش است نه روکش نه پوشش نه پیشکش

کدخبر: 418679
اقتصاد نیوز : محسن رضایی گفت: دولت ما مصصم است و از زمانی که برنامه مُد نبود برنامه ای را برای ۸ سال آینده تدوین کرده است یارانه ۴۵۰ هزار تومانی سرجایش است و منابع آن مشخص است حقوق زنان خانه دار جدی است کسب و کار را گسترش می دهم. سهام صنعت ملی نفت را ۳۰ درصد به مردم می دهیم. مسکن ارزان قیمت را با قسط های ۴۰، ۵۰ سال به مردم می دهم. به این قانع نیستم و نباید قانع باشیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، محسن رضایی از نامزدهای ریاست جمهوری در جمع بندی سخنانش گفت:  رأی شما رویش است نه پوشش است، نه روکش.

محسن رضایی از نامزدهای ریاست جمهوری در جمع بندی سخنانش گفت: 

همانطور که گفتم  ۸ سال آینده بسیار تعیین کننده برای مردم، نظام و جمهوری اسلامی است عقب ماندگی از ترکیه برای ما ننگ است وضعیت معیشتی مردم برای ما ننگ است. 

دولت ما مصصم است و از زمانی که برنامه مُد نبود برنامه ای را برای ۸ سال آینده تدوین کرده است یارانه ۴۵۰ هزار تومانی سرجایش است و  منابع  آن مشخص است حقوق زنان خانه دار جدی است کسب و کار را گسترش می دهم.  سهام صنعت ملی نفت را ۳۰ درصد به مردم می دهیم. مسکن ارزان قیمت را  با قسط های ۴۰، ۵۰ سال به مردم می دهم. به این قانع نیستم و نباید قانع باشیم.  

منطقه ای و ایالتی کردن اقتصاد ایران از برنامه های ما است که طبق اصل ۱۲۷ قانون اساسی مردم سپرده هایشان را همان استان و شهر سرمایه گذاری کند نه تهران. باید همه ایران، را ایران بدانیم و فقط به تهران توجه نکنیم. اختیارات را از مرکز گرفته و به استان ها می دهیم.

دولتی که تشکیل می دهم از تمام اقوام ایران و تمام مذاهب شیعه سنی و غیره است

در زمینه پروژه های ملی، ۱۴ پروژه ملی را شروع خواهیم کرد.  اگر من نتوانم به وعده هایم عمل کنم زودتر اعتراف می کنم و در برابر مردم تعظیم می کنم.  

مردم، رأی شما رویش است نه پوشش، نه روکش است  نه پیشکش.

پروژه هایی از قبیل همسان سازی حقوق بازنشستگان و بیمه تامین اجتماعی کشاورزان را دنبال خواهم کرد. 

تیتر یک
  • پروپاگاندای جدید ترامپیست‌ها علیه پرزیدنت

    اقتصادنیوز؛ رونی جکسون، نماینده تگزاس و پزشک سابق دونالد ترامپ، که بخاطر ارزیابی‌ اغراق‌آمیز و تملق‌جویانه درباره…

از دست ندهید
بلیط هواپیما