دستگیری عاملان نزاع منجر به قتل در آبادان

کدخبر: ۴۲۳۲۵۲
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان گفت: عاملان نزاع منجر به قتل در یک فلافل فروشی در آبادان دستگیر شدند.
دستگیری عاملان نزاع منجر به قتل در آبادان

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین زلقی پنجشنبه شب اظهارداشت: به دنبال گزارش فوریت های پلیسی ۱۱۰ در خصوص یک فقره چاقوکشی در یک مغازه فلافل فروشی بلوار ولایت بلافاصله عوامل کلانتری ۱۵ احمدآباد به محل مراجعه کردند.

وی افزود: در بررسی مشخص شد در این نزاع شخصی میانسال که ظاهرا صاحب مغازه بود از ناحیه کمر چاقوخورده که متاسفانه به دلیل جراحات وارده فوت کرد.

سرهنگ زلقی گفت: ۲نفر از عوامل نزاع در صحنه جرم توسط پلیس دستگیر و ۲ نفر دیگر از صحنه جرم متواری شدند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس مبارزه با جرائم جنایی پس از تشکیل پرونده، دستگیری متهمان متواری را در دستور کار قرار دادند و توانستند در کمتر از هشت ساعت یعنی بامداد امروز فرد قاتل را که جوانی ۱۸ ساله بوده و از صحنه متواری شده بود را در یکی از روستاهای این شهرستان شناسایی و دستگیر کنند.

سرهنگ زلقی با بیان اینکه قاتل دستگیر شده به بزه انتسابی اعتراف کرد، تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی پلیس علت نزاع خود را بحث بر سر موضوعات ورزشی و متعاقبا بالا گرفتن تنش بین همدیگر عنوان کردند که پرونده قضایی در این خصوص تشکیل و تحویل مراجع قضایی شد.

 وی از جوانان و نوجوانان خواست هرگز سلاح سرد و گرم حمل نکنند که هم از نظر قانونی جرم است و هم اینکه فرجام خطرناک و پشیمان کننده ای به دنبال دارد.

تیتر یک
کارگزاری مفید