چسب زخم در بستنی دومینو! + عکس

کدخبر: 425677
پیشاپیش از اینکه ممکن است چندشتان شود عذرخواهی می‌کنیم اما چاره‌ای نیست.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، فرض کنید عصر یک روز گرم تابستانی، بعد از اینکه خیالتان راحت شده است که سهمیه خاموشی‌ امروزتان را سپری کرده‌اید، آب هم قطع نیست و هنوز علایم کرونا را تجربه نکرده‌اید، تصمیم می‌گیرید به شکرانه این همه خوشبختی برای خانواده جشن بگیرید. از آنجا که کلی انتخاب‌های متنوع برای تفریح و لذت‌بردن از زندگی دارید، چشم‌بسته روی یکی از آنها دست می‌گذارید و وقتی چشمتان را باز می‌کنید، با هیجان‌انگیزترین گزینه تفریحی موجود روبه‌رو می‌شوید: خوردن بستنی.

دوان دوان به سمت فروشگاه زنجیره‌ای معروف نزدیک خانه‌تان می‌روید و در حالی که در پوست خود نمی‌گنجید، دست می‌برید داخل یخچال پر از بستنی‌های خوشمزه و چند تا از مشهورترین‌ها را انتخاب می‌کنید. پولش را می‌پردازید و خوشحال از این حجم کامیابی، به خانه برمی‌گردید و بستنی‌ها را سربلند و سرافراز تقدیم خانواده می‌کنید.

همه مشغول بازکردن بستنی‌اند که ناگهان فرزند دلبندتان فریاد می‌زند: چسب زخم!

ابتدا خیال می‌کنید خدای ناکرده بچه دستش را بریده و چسب زخم می‌خواهد اما وقتی دقیق می‌شوید، می‌بینید که خیر، چسب زخم داخل بستنی است. استفاده شرکت تولیدکننده از جلوه‌های ویژه بصری با اضافه‌کردن چسب زخم به بستنی خون‌رنگ، شما را به تحسین وامی‌دارد. تلفن را برمی‌دارید که تشکر کنید. شماره را می‌گیرید و بعد از چند دقیقه بالاخره موفق می‌شوید با یک اپراتور صحبت کنید. ماجرا را تعریف می‌کنید. اولین پاسخ این است که بستنی را بدهید به ما تا بررسی کنیم. وقتی از این کار خودداری می‌کنید و می‌گویید این اثر هنری را نمی‌دهم تا رسانه‌ها بتوانند هنر دست شما را به همه معرفی کنند، پاسخ همیشگی همه تولیدکنندگان و ارائه‌دهندگان باوجدان خدمات را می‌شنوید: «برو هر کاری دوس داری بکن!»

آنچه شرح آن رفت، مربوط به محصول سالینوی شرکت لبنیات و بستنی «دومینو» بود؛ شرکتی که در صفحه نخست سایت آن نوشته شده است: «شرکت لبنیات و بستنی دومینو در سال ۱۳۹۰ با پشتوانه غنی از تجربه و تخصص که حاصل بیش از سی سال تلاش مداوم و کارآفرینی بنیانگذاران خود که تا قبل از تاسیس دومینو به عنوان یکی از بنیانگذاران و مالکان مجموعه لبنیات و بستنی میهن فعالیت می‌کردند، تاسیس گردید. این شرکت با بهره‌گیری از آخرین فناوری‌های پیشرفته و مدرن‌ترین تجهیزات تولیدی تلاش می‌کند بهتـرین و با کیفیت‌ترین محصولات را تولید و به بازار عرضه نماید. در این راه ماشین‌آلات و تجهیزات تولیدی این شرکت از کشورهای صاحب‌نام این صنعت مانند آلمان، سوئد و دانمارک وارد کشور شده است.»

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما