این دختری ۱۱ ساله ۵ کیلو وزن دارد+عکس

کدخبر: 427348
اقتصادنیوز :‌دختری مصری که به بیماری نادری دچار شده و به همین دلیل رشد نمی کند، اکنون به کوچک ترین دختر این کشور تبدیل شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از العین؛ جودی عمرو، دختری از اهالی فیوم در مصر با ۱۱ سال سن وزنی حدود ۵ کیلوگرم و قدی ۶۰ سانتی متری دارد. پدر جودی در یکی از برنامه‌های تلویزیونی این کشور همراه با جودی و دختر دیگرش ساجدا، که شش سال از جودی کوچک‌تر است، حاضر شد و این بیماری نادر را یک بیماری بدو تولدی عنوان کرد.

پدرش گفت: " هنگام تولد وزن جودی از نیم کیلو بیشتر نبود و او را به مدت ۱۵ روز در یک دستگاه قرار دادند، اما متاسفانه وزن او بیشتر نشد. او به طور طبیعی نمی‌توانست شیر مادرش را بخورد و همین امر پزشکان را مجبور به دادن شیر مصنوعی و گلوکز به وی کرد. "

1LGXflRmNEfR

پدر در این برنامه جزئیات زیادی در مورد وضعیت جودی و برادرش که اکنون ۱۰ ماهه است، فاش کرد و گفت که پسرش نیز به همین بیماری نادر دچار شده و رشد وی نیز متوقف شده است. جودی در این برنامه خودش را دختری شاد، با روحیه و پر استعداد نشان داد و پدرش گفت که او دلیل افزایش شادی و ایجاد خوشبختی برای همه اطرافیان است.

XyCMnklYXbqQ

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما