فرماندار دزفول:تعارف نداریم به شدت برخورد می کنیم

کدخبر: 427814
به گفته فرماندار دزفول اغتشاشگران افرادی فرصت طلب هستند که با فراخوان ضدانقلاب وارد صحنه می‌شوند. او افزود:برای تامین دزفول با هیچکس تعارف نداریم و با اغتشاشگران به شدت برخورد می‌کنیم.

فرماندار ویژه دزفول گفت: برای تامین دزفول با هیچکس تعارف نداریم و با اغتشاشگران به شدت برخورد می‌کنیم.

علی فرهمندپور چهارشنبه شب در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با اشاره به تنش آبی ایجاد شده در منطقه افزود: تدابیر لازم از اسفندماه برای اختصاص آب کشاورزی در شهرستان دزفول دیده شده بود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در بالادست بودیم آب کشاورزی منطقه تامین شد و با تعامل با کشاورزان کشت تابستانه تعطیل و برای کشت پاییزه برنامه ریزی شد.

فرماندار ویژه دزفول با تاکید بر اینکه این اغتشاشات به هیچ وجه ربطی به آب کشاورزی ندارد، گفت: اغتشاشگران افرادی فرصت طلب هستند که با فراخوان ضدانقلاب وارد صحنه می‌شوند.

وی افزود: هیچ مشکل خاصی در حوزه آب آشامیدنی دزفول نداریم؛ در برخی مناطق هم که مشکل داشتیم با تانکر آبرسانی شد.
فرهمندپور گفت: برخی کشاورزان که هنوز قرارداد آب منعقد نکرده بودند در روزهای گذشته برای اعتراض مسالمت آمیز به فرمانداری آمدند که قرارداد آنها بسته و متفرق شدند.
به گزارش ایرنا عده‌ای اغتشاشگر در شب‌های گذشته از اعتراض کشاورزان سواستفاده و با بستن برخی مسیرها مشکلاتی برای شهروندان دزفول ایجاد کردند.

کاهش بارندگی در سال آبی جاری و در پی آن کاهش ذخایر سدهای خوزستان محدودیت‌هایی برای کشت محصولات کشاورزی اعمال شد که با توجه به مطالبه کشاورزان و پیگیری مسوولان میزان آب خروجی از سدها افزایش یافت.​

تیتر یک
  • «سرمایه‌های ریسک‌پذیر»؛ جلوه تکنولوژیک سرمایه‌داری در حال رشد است

    اقتصادنیوز: نشریه اکونومیست در شماره جدید خود ضمن استقبال از جهانی شدن دارایی‌های استارت‌آپی، از رشد چشمگیر «صنعت…

از دست ندهید
بلیط هواپیما