جهانگیری به دزفول رفت؛ماموریت دیدار با شیوخ

کدخبر: 428130
معاون اول رییس جمهور در سفر به خوزستان با شیوخ، صاحب نظران و نخبگان استان خوزستان دیدار خواهد کرد و از دغدغه‌ها و مطالبات آنان مطلع خواهد شد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس، معاون اول رییس جمهور به منظور بررسی و رسیدگی به مسائل مرتبط با آب و کشاورزی خوزستان، به همراه تعدادی از وزرا و معاونین رییس جمهور به این استان سفر کرد.

معاون اول رییس جمهور به منظور بررسی و رسیدگی به مسائل اخیر استان خوزستان به ویژه مسائل مرتبط با آب و کشاورزی استان، امروز (جمعه) به همراه تعدادی از وزرا و معاونین رییس جمهور به این استان سفر کرد.

اسحاق جهانگیری در فرودگاه دزفول مورد استقبال استاندار خوزستان قرار گرفت و طبق برنامه‌ریزی انجام شده در این سفر دو روزه از هورالعظیم و سد کرخه بازدید خواهد کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات موجود قرار می‌گیرد.

معاون اول رییس جمهور همچنین با شیوخ، صاحب نظران و نخبگان استان خوزستان نیز دیدار خواهد کرد و از دغدغه‌ها و مطالبات آنان مطلع خواهد شد.

برگزاری جلسه ستاد بحران و شورای آب و کشاورزی استان خوزستان و اتخاذ تصمیمات لازم برای برون‌رفت از وضعیت فعلی از دیگر برنامه‌های جهانگیری در این سفر خواهد بود.

تیتر یک
  • زمینه‌ها و انگیزه‌های پیوستن عضو نهم به پیمان شانگهای

    اقتصادنیوز: پس از تقریباً ۱۵ سال، پیشنهاد ایران برای عضویت دائم در سازمان همکاری شانگهای (SCO) توسط اعضای دائم این…

از دست ندهید
بلیط هواپیما