عضو هیات رئیسه خبر داد؛

زمان ارائه لیست کابینه رئیسی به مجلس

کدخبر: 432095
اقتصاد نیوز : عضو هیئت رئیسه مجلس تصمیمات اتخاذ شده در جلسه اخیر هیئت رئیسه برای نحوه، زمان و چگونگی بررسی صلاحیت و رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی را تشریح کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، در تشریح جزئیات جلسه اخیر هیئت رئیسه، اظهار کرد:در این جلسه درباره نحوه ، زمان و چگونگی برگزاری جلسات بررسی صلاحیت و رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم بحث و گفت‌وگو شد.

وی در این باره افزود: در نهایت تصمیم بر این شد در صورتی که لیست وزرای پیشنهادی فردا (سه‌شنبه 19 مرداد ماه) به مجلس تقدیم شود، اعضای کمیسیون‌های تخصصی از بعدازظهر همان روز شروع به بررسی سوابق و برنامه‌های وزرای پیشنهادی کنند.

عضو هیئت رئیسه مجلس ادامه داد:کمیسیون‌ها طبق آیین‌نامه به مدت یک هفته فرصت دارند برنامه‌های وزرای پیشنهادی را ارزیابی کنند لذا  طبق این تصمیم تا سه‌شنبه هفته آینده (26 مرداد) فرصت بررسی دارند.

حجت الاسلام سلیمی تصریح کرد:بر اساس تصمیم اتخاذ شده در نشست هیئت رئیسه، جلسات علنی برای بررسی صلاحیت و رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی از (یکشنبه 31 مردادماه)در صحن مجلس برگزار خواهد شد.

نماینده محلات در مجلس عنوان کرد: مجلس این آمادگی را دارد که جلسات علنی برای بررسی صلاحیت و رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم را در 2 و الی 3 شیفت کاری برگزار کند ، تا دولت هر چه زودتر شکل بگیرد و شروع به فعالیت کند.

تیتر یک
  • اتحادهای جدید به مثابه ابزار اعمال قدرت آمریکا در جهان

    ترک خاک افغانستان، تاکید بر هدف محوری مهار چین، و در اولویت قرار گرفتن اتحاد‌های قدیمی آنگلوساکسونی در برابر اتحاد‌های…

از دست ندهید
بلیط هواپیما