پیام علی فروغی مدیر شبکه برای علی سلیمانی

کدخبر: 433045
علی فروغی مدیر شبکه سه در واکنش به فوت علی سلیمانی نوشت خبر درگذشت بازیگری که همیشه تماشای هنرآفرینی اش مایه نشاط و مستوجب لبخند مردم بود، بسیاری را اندوهگین کرد

به گزارش اقتصاد نیوز،به نقل از روابط عمومی شبکه سه سیما، علی فروغی مدیر شبکه سه سیما در پی درگذشت علی سلیمانی هنرمند متعهد و مردمی سینما، تئاتر و تلویزیون متن پیام تسلیتی را صادر کرده است. او در ابتدای این پیام نوشت:دست تقدیر، بار دیگر هنرمندی متعهد و مردمی را از ما گرفت و دوستداران آن بازیگر دوست داشتنی را متاثر کرد.

همین چند روز پیش و قبل از آغاز ماه محرم بود که یکی از آخرین نقش آفرینی های مرحوم علی سلیمانی در سریال «وضعیت زرد» شبکه سه مثل همیشه خنده بر روی لب مخاطب نشاند و حالا امروز، خبر درگذشت بازیگری که همیشه تماشای هنرآفرینی اش مایه نشاط و مستوجب لبخند مردم بود، بسیاری را اندوهگین کرد.

نام علی سلیمانی با آثار خوشنام و ماندگاری چون «سفر به چزابه»، «تنگه ابوقریب»، «بی پولی» و سریال هایی چون «روشن تر از خاموشی»، «وضعیت سفید»، «سقوط یک فرشته» و «وارش» و مجموعه ای از تئاترهای آئینی ماندگار گره خورده است و سرانجام هم در ماه سوگواری سرور و سالار شهیدان، دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.

علی فروغی در کارنامه کاری خود حذف برنامه با سابقه نود و عادل فردوسی پور را دارد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما