دو وزیر پیشنهادی رئیسی به کمیسیون انرژی می روند

کدخبر: 433096
​رییس کمیسیون انرژی مجلس از حضور وزرای پیشنهادی نفت و نیرو در نشست روز شنبه کمیسیون متبوعش برای ارائه برنامه هایشان خبر داد.

فریدون حسنوند رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برنامه‌های این کمیسیون برای بررسی برنامه‌های وزرای پیشنهادی نیرو و نفت در این کمیسیون، گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده ۱۰ صبح فردا( شنبه) آقای محرابیان وزیر پیشنهادی نیرو در کمیسیون حضور پیدا می کند و  برنامه های خود را برای این وزارتخانه برای نمایندگان تشریح می کند.

 

وی با اعلام اینکه ساعت ۲ بعداز ظهر فردا نیز آقای اوجی وزیر پیشنهادی نفت در کمیسیون حضور خواهد یافت و برنامه های خود را برای نمایندگان تشریح خواهد کرد، ادامه داد: طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است تا سایر وزرا نیز به کمیسیون آمده و برنامه های خود را برای اعضای کمیسیون تشریح کنند.

نماینده اندیمشک در مجلس با بیان اینکه مجلس احتمالاً فردا تا ساعت ۱۰ جلسه علنی داشته باشد، عنوان کرد: پس از آن وزرای پیشنهادی در مجلس حضور خواهند یافت و به سوالات نمایندگان پاسخ و برنامه های خود را تشریح می کنند.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به اینکه پس از مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی در صحن مجلس آغاز خواهد شد، اظهار داشت: پس از جمع بندی برنامه وزرا در کمیسیون های تخصصی مجلس، هر کمیسیون درباره وزرای مربوط به آن کمیسیون گزارشی را تدوین  می‌کند و گزارش در صحن علنی پارلمان قرائت خواهد شد.

حسنوند تصریح کرد: آقایان محرابیان و اوجی برنامه های خود را برای تصدی وزارت خانه های نیرو و نفت به کمیسیون انرژی ارائه داده اند که در حال بررسی آن هستیم و فردا نیز برای رفع ابهامات و پاسخ به سوالات نمایندگان در کمیسیون حضور پیدا می کنند

تیتر یک
  • رکوردزنی تامین کسری بودجه در هفته هفدهم

    افزایش نرخ سود در بازار حراج اوراق بدهی موجب شد تا هفته هفدهم رکورد حجم معاملات در بازار اولیه حراج اوراق بدهی را به…

از دست ندهید
بلیط هواپیما