پیام تسلیت کمیته حمایت از انقلاب مردم فلسطین به سردار قاآنی

کدخبر: 433387
اقتصاد نیوز : کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین نهاد ریاست جمهوری در پیامی خطاب به سردار سرتیپ پاسدار قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نوشت: درگذشت جانگداز والد همسر گرامیتان را خدمت جنابعالی و همسر مؤمنه و مکرمه‌تان تسلیت می‌گویم و از درگاه ایزد متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای حضرتعالی و خانواده و سایر بستگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌کنم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین نهاد ریاست جمهوری در پیامی درگذشت پدر همسر سردار قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران را به وی تسلیت گفت.

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین نهاد ریاست جمهوری در پیامی خطاب به سردار سرتیپ پاسدار قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نوشت: درگذشت جانگداز والد همسر گرامیتان را خدمت جنابعالی و همسر مؤمنه و مکرمه‌تان تسلیت می‌گویم و از درگاه ایزد متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای حضرتعالی و خانواده و سایر بستگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌کنم.

این پیام آمده است: انشاالله خداوند سبحان روح آن مرحوم مغفور را با اولیا الهی و اهل بیت عصمت و طهارت و ابا عبدالله الحسین(ع) محشور فرماید.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از آخرین تحولات بازار طلا و ارز پایتخت

    اقتصادنیوز: امروز ۶ مهر ۱۴۰۰ قیمت دلار از مرز ۲۷ هزار و ۸۰۰ تومان عبور کرد، اما عرضه دلار متشکل کاهش یافت.

از دست ندهید
بلیط هواپیما