هشدار فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء به هرگونه تهدید احتمالی

کدخبر: 433621
اقتصاد نیوز : فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) گفت: یگان‌ها با آمادگی بسیار بالای خود، آسمان منطقه و فضای پیرامونی مرزهای کشور را رصد می‌کنند و آماده مقابله با هر گونه تهدید هستند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، امیر قادر رحیم زاده، فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) با حضور در منطقه پدافند هوایی شرق کشور، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این یگان، با فرماندهان و کارکنان این منطقه پدافندی بازدید کرد.

وی در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت منطقه شرق کشور و رصد و پایش دقیق کلیه فعالیت‌های مرتبط با ماموریت پدافند هوایی در این منطقه، گفت: یگان‌ها با آمادگی بسیار بالای خود، آسمان منطقه و فضای پیرامونی مرزهای کشور را با هوشیاری کامل رصد می‌کنند و آماده مقابله با هر گونه تهدید احتمالی هستند.

فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی همچنین در این بازدید با تعدادی از فرماندهان و مسئولان نیروی زمینی ارتش و سپاه در آن منطقه در راستای ارتقای هماهنگی‌ها و هم افزایی ها دیدار کرد، سپس به اتفاق تیمی مرکب از قرارگاه مشترک پدافند هوایی و نیروی زمینی، از مناطق مرزی شرق کشور بازدید کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما