پاداش پسر مخبر اشتباه تایپی اعلام شد

کدخبر: ۴۳۴۲۵۲
پرداخت پاداش به آقای سجاد مخبر صحت ندارد و انتشار چنین خبری در فضای مجازی ناشی از اشتباهات تایپی در مکاتبات نهادهای نظارتی شهرداری تهران در چند سال قبل بوده که همان نامه ها مورد استناد برخی افراد قرار گرفته است.
پاداش پسر مخبر اشتباه تایپی اعلام شد

مدیرعامل فعلی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران پرداخت پاداش حدود یک میلیارد تومانی را به سجاد مخبر عضو سابق هیات مدیره یکی از شرکت های این مجموعه تکذیب کرد.

سید مهدی نادمی در گفت و گو با خبرگزاری فارس گفت : بر اساس اسنادی که من در این ۴ سال از پاداش اعضای هیات مدیره شرکت های تابعه در ۱۰ سال اخیر دیده ام ، پرداخت این پاداش به آقای سجاد مخبر صحت ندارد و انتشار چنین خبری در فضای مجازی ناشی از اشتباهات تایپی در مکاتبات نهادهای نظارتی شهرداری تهران در چند سال قبل بوده که همان نامه ها مورد استناد برخی افراد قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران تاکید کرد : آقای مخبر ۸-۹ سال قبل و برای حدود ۳ سال عضو هیات مدیره یکی از شرکتهای زیر مجموعه بوده‌اند و مجموع مبلغ دریافتی ایشان برای این مدت عددی کمتر یک دهم این ارقام بوده است.

Image-1 (2)

سجاد مخبر در دوران مصطفی منتظرالمهدی و شهرداری محمد باقر قالیباف در سازمان بازنشستگی شهرداری مسئولیت داشته است چندی قبل پیروز حناچی شهردار پیشین تهران در گفت‌وگویی در کلاب هاوس از صدور حکم انفصال از خدمت برخی مدیران سابق شهری خبر داده بود.«سید محمود میرلوحی» رئیس کمیته اقتصادی  وقت شورای شهر تهران در این باره گفت: یکی دو ماه گذشته سوالی در این باره از شهرداری پرسیدم و آنها گفتند، این مساله در جریان است. میرلوحی با اشاره به حکم انفصال از خدمت «مصطفی منتظرالمهدی» مدیر عامل اسبق سازمان بازنشستگی شهرداری تهران علت صدور این حکم را تخلفات رخ داده در صندوق بازنشستگی عنوان کرد.

فارس به نقل از  میلاد گودرزی فعال رسانه ای که اولین بار این مطلب را منتشر کرده بود، نوشت او توئیتی مطلب قبلی خود را اصلاح کرد و ضمن عذرخواهی از سجاد مخبر طلب حلالیت نمود. البته سجاد مخبر اعلام کرده او رقم پاداش را تصحیح کرده اما ابهامات قبلی برقرار است. مثل اینکه چگونه یک دانشجوی فارغ التحصیل شده عضو هیات مدیره هلدینگ شده است او اضافه کرده در این سال ها حداقل حقوق کارگران 600 هزار تومان بوده و یک نفر برای سه سال 96 میلیون تومان پاسخ گرفته است.
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی