کشف بیش از 2 کیلو هرویین در یک کوله پشتی!

کدخبر: 435238
اقتصاد نیوز : فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری خرده‌فروشی خبر داد که با تهیه پک‌های مواد مخدر و پرسه زنی با موتور سیکلت، مواد را توزیع می کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس، سرهنگ دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستای ری با اعلام خبر دستگیری خرده فروش موادمخدر اظهار داشت: در پی دریافت شکایت های مردمی در خصوص خرده فروشی یک موتورسوار در محدوده کلانتری امین آباد، پرونده ای در این رابطه تشکیل شد و تیمی از ماموران کلانتری رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته مشخص شد متهم با تهیه پک های بسته بندی شده و پرسه زنی در مناطق مختلف به ویژه در حاشیه محل های مسکونی به طور گسترده به توزیع مواد مخدر می پردازد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری تصریح کرد: با افزایش گشت زنی های هدفمند، عصر روز گذشته متهم در پشت پمپ بنزین جاده نظامی مشاهده و در یک عملیات پلیسی موتورسیکلت وی متوقف و در بررسی از کوله پشتی اش، 2 کیلو و 200گرم هروئین کشف شد.

وی به انتقال متهم و انجام تحقیقات تخصصی و بررسی های آزمایشگاهی محموله کشف شده اشاره کرد و گفت: کشف جزئیات پرونده در راستای نحوه تهیه موادمخدر توسط متهم و همدستان احتمالی وی ادامه دارد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما