کشف بیش از 2 کیلو هرویین در یک کوله پشتی!

کدخبر: ۴۳۵۲۳۸
فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری خرده‌فروشی خبر داد که با تهیه پک‌های مواد مخدر و پرسه زنی با موتور سیکلت، مواد را توزیع می کرد.
کشف بیش از 2 کیلو هرویین در یک کوله پشتی!

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس، سرهنگ دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستای ری با اعلام خبر دستگیری خرده فروش موادمخدر اظهار داشت: در پی دریافت شکایت های مردمی در خصوص خرده فروشی یک موتورسوار در محدوده کلانتری امین آباد، پرونده ای در این رابطه تشکیل شد و تیمی از ماموران کلانتری رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته مشخص شد متهم با تهیه پک های بسته بندی شده و پرسه زنی در مناطق مختلف به ویژه در حاشیه محل های مسکونی به طور گسترده به توزیع مواد مخدر می پردازد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری تصریح کرد: با افزایش گشت زنی های هدفمند، عصر روز گذشته متهم در پشت پمپ بنزین جاده نظامی مشاهده و در یک عملیات پلیسی موتورسیکلت وی متوقف و در بررسی از کوله پشتی اش، 2 کیلو و 200گرم هروئین کشف شد.

وی به انتقال متهم و انجام تحقیقات تخصصی و بررسی های آزمایشگاهی محموله کشف شده اشاره کرد و گفت: کشف جزئیات پرونده در راستای نحوه تهیه موادمخدر توسط متهم و همدستان احتمالی وی ادامه دارد.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید