تایید میزبانی ایران برای مرحله انتخابی جام جهانی

کدخبر: 435534
اقتصاد نیوز : عزیزی خادم تاکید کرد: امیدوارم برنامه ریزی مناسبی داشته باشیم چون در بحث میزبانی باید کارهایی صورت می گرفت. ویزای اعضای این تیم تقریبا آماده و تحویل وزارت امور خارجه شده و این تیم با یک کاروان ۴۵ نفره عازم تهران می شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، رئیس فدراسیون فوتبال از تائید میزبانی کشورمان برای مرحله مقدماتی مسابقات جام جهانی خبر داد.

شهاب عزیزی خادم اعلام کرد: به لطف خدا و دعای خیر مردم اتفاق مهمی بعد از سالها رخ داد و ان شاالله در بازی با سوریه میزبان خواهیم بود. این مهم می تواند راه صعود ما را هموار کند.

وی افزود: در این چند سال شاهد میزبانی نبودیم که حق اصلی فوتبال ما بود. با یک تیم بسیار کارآمد و تلاش های رسمی و غیر رسمی و رفتار همکاری گرایانه به این مهم رسیدیم. جا دارد از مجموعه سازمان صدا و سیما تشکر کنم که همکاری مناسب را انجام دادند. از آقای علی عسگری و فروغی تشکر می کنم که در ستاد آماده سازی میزبانی حضور داشتند.

عزیزی خادم تاکید کرد:امیدوارم برنامه ریزی مناسبی داشته باشیم چون در بحث میزبانی باید کارهایی صورت می گرفت. ویزای اعضای این تیم تقریبا آماده و تحویل وزارت امور خارجه شده و این تیم با یک کاروان ۴۵ نفره عازم تهران می شود.

تیتر یک
  • بررسی تغییرات پایه پولی در دولت های یازدهم و دوازدهم

    اقتصادنیوز: بررسی ها نشان می دهد پایه پولی در دوره ریاست جمهموری حسن روحانی بیش از ۵ برابر شده است.

از دست ندهید
بلیط هواپیما