طلاق میلیاردی آقا و خانم معروف

کدخبر: 435825
اقتصادنیوز : تا به حال طلاق هایی در میان چهره ها و افراد معروف جهان اتفاق افتاده است که هزینه های بسیار زیاد و غیر قابل باوری را به همراه داشته است!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک ،آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چه افراد مشهور و ثروتمندی در دنیا هستند که از یکدیگر جدا شده اند؟ این طلاق ها در طول تاریخ هزینه زیادی را بر داشته است و شاید بعضی از آن ها باعث ثروتمند شدن یکی از زوجین شده باشد. در این قسمت  قصد داریم گران ترین طلاق های طول تاریخ را به شما معرفی کنیم.

جف بزوس و مکنزی اسکات

این دو نفر در سال 2019 از یکدیگر جدا شدند و یکی از گرانقیمت ترین طلاق های تاریخ را به ثبت رساندند. همسر این آقا بعد از طلاق دوباره ازدواج کرد و با آنچه از طلاق نصیبش شده بود چهار درصد سهم آمازون را به خود اختصاص داد که بیش از 38 میلیارد دلار ارزش داشت. این دو 26 سال در کنار یکدیگر زندگی کرده بودند.

جف بزوس و مکنزی اسکات

الک و جوسلین وایلدن استین

طلاق این دو هم هزینه زیادی دربر داشت. البته خانم این آقا به خاطر جراحی زیبایی اش معروف شده بود اما به هر حال شهرت آنها باعث شده بود که ثروتمند باشند. آن ها بعد از 21 سال زندگی در سال 1999 از یکدیگر جدا شدند، منبع درآمدشان کارهای هنری بود که انجام می دادند و بعد از طلاق، این خانوم دو و نیم میلیارد دلار از همسرش دریافت کرد و قرار شد تا 13 سال؛ هر سال 100 میلیون دلار از او بگیرد.

رومرت موردوچ و انا ماریا مان

منبع درآمدی این زوج از رسانه و فعالیتشان در تلویزیون بود. آن ها بعد از 22 سال زندگی در سال 1999 از یکدیگر جدا شدند و این خانم هنگام طلاق 1.7 میلیارد دلار از همسرش دریافت کرد که حدود 110 میلیون دلار آن به صورت نقدی و درجا پرداخت شد.

برنب و سالویکا اکلستون

این زوج بعد از 24 سال زندگی در نهایت در سال 2009 از یکدیگر جدا شدند. منبع درآمدی آن ها از ورزش موتورسواری بود. این خانم یک مدل بود و قرار شد که بعد از طلاق هر سال 100 میلیون دلار به حساب همسرش بریزد، زیرا خانم اصرار به طلاق داشت و علت آن هم بیماری قلبی این آقا بود.

طلاق افراد معروف

استیو و الاین واین

این زوج در سال 2010 بعد از 23 سال زندگی از یکدیگر طلاق گرفتند و یکی از هتل داران بسیار بزرگ بودند. جالب است بدانید که آن ها 5 سال با هم زندگی می کردند تا این که جدا شدند و بعد دوباره به یکدیگر رجوع کردند و 19 سال دیگر هم با یکدیگر زندگی کردند اما باز هم موفق نشدند و هنگام طلاق، حدوداً یک میلیارد دلار به این خانم داده شد.

هارولد هام و سو آن هام

شغل این مرد در حوزه صنعت نفت و گاز بود و مرد بسیار ثروتمندی بود و با همسرش حدود 26 سال زندگی کرد اما در نهایت در سال 2012 احساس کردند که دیگر باید از هم جدا شوند و قرار شد که این مرد ماهانه 7 میلیون دلار به همسر سابقش پرداخت کند.

عدنان و ثریا خاشقچی

منبع درآمدی آنها نیز از شغل نظامی این مرد بود. متاسفانه زندگی آن ها هم دوامی نداشت و بعد از بیست سال زندگی در سال 1980 تصمیم گرفتند که از یکدیگر جدا شوند و هنگام طلاق 874 میلیون دلار به این خانم داده شد که بخش زیادی از ثروت همسرش بود.

گران ترین طلاق دنیا

تایگر وودز و الین نوردگرن

شاید این زوج مشهور ترین زوج ورزشی در طول تاریخ محسوب شوند اما باز هم به دلیل شهرت بالا و محبوبیت زیادی که داشتند، نتوانستند در کنار یکدیگر زندگی کنند و یکی از گران ترین طلاق های تاریخ را رقم زدند. درآمد آن ها از اقدامات ورزشی شان بود و بعد از سه سال زندگی در سال 2010 از هم جدا شدند و مبلغ 710 میلیون دلار به خانم داده شد.

دمیتری و النا ریبولولو

این زوج نیز بعد از 26 سال زندگی تصمیم به طلاق گرفتند و در نهایت در سال 2014 طلاق خود را رسمی کردند. جالب است بدانید نگین انگشتری که برای مراسم ازدواج خریده بودند، حدود 25 میلیون دلار هزینه داشت که خانم اظهار داشت همسر قبلی اش آن را دزدیده است، در حالی که همسر قبلی اش زندگی خودش را داشت و ازدواج کرده بود اما به هر حال طلاق آن ها 604 میلیون دلار هزینه برداشت.

کرگ و وندی مک کاو

این زوج در سال 1997 و بعد از 21 سال زندگی تصمیم به طلاق گرفتند. آن ها در زمینه ارتباطات تجاری مشغول به کار بودند و اوضاع مالی بسیار عالی داشتند. به همین دلیل یکی از گرانقیمت ترین طلاق های تاریخ را رقم زدند که حدود 460 میلیون دلار هزینه برداشت.

مِل و رابین مور گیبسون

این زوج یکی از بزرگترین ستاره های سینمای کشور خودشان هستند اما جالب است بدانید که 26 سال زندگی در کنار یکدیگر داشتند که در نهایت در سال 2006 تصمیم به جدایی گرفتند. به دلیل اینکه در زمینه فعالیت های هنری بسیار مشهور شده بودند، در نتیجه ثروت زیادی هم داشتند و گرانقیمت ترین طلاق تاریخ هالیوود را رقم زدند که بیش از 400 میلیون دلار هزینه داشت.

تیتر یک
  • عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای؛ انگیزه‌ها و دلالت‌ها

    اگرچه مزایای مستقیم ناشی از عضویت در سازمان شانگهای ایران چندان چشم‌گیر نیست، اما در شرایطی که دولت جدید در ایران…

از دست ندهید
بلیط هواپیما