خبر مهم رئیسی درباره گشایش ارزی و واکسیناسیون

کدخبر: 435831
اقتصاد نیوز : ابراهیم رئیسی گفت: کرونا و ضرورت واکسیناسیون عمومی مسئله مهم ماست و من با کشورهایی که می توانند کمک کنند و همچنین مسایل تامین ارز اقداماتی انجام شد و گشایش هایی نیز دارد ایجاد می شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، رئیس جمهور گفت: فکر می کنم کار شبانه روزی وزرا و فعالیت دولت و حمایت شما نمایندگان مسئله کرونا و همچنین معیشت مردم بهبود پیدا خواهد کرد .

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در دفاع آخر خود از کابینه پیشنهادی گفت: ما ان شاالله پس از رای اعتماد شما عزیزان به وزرا، از فردا صبح اولین جلسه دولت را برگزار خواهیم کرد و دولت بدون وقفه و شبانه روز فعالیت خواهد کرد. کرونا و ضرورت واکسیناسیون عمومی مسئله مهم ماست و من با کشورهایی که می توانند کمک کنند و همچنین مسایل تامین ارز اقداماتی انجام شد و گشایش هایی نیز دارد ایجاد می شود.

وی ادامه داد: فکر می کنم کار شبانه روزی وزرا و فعالیت دولت و حمایت شما نمایندگان مسئله کرونا و همچنین معیشت مردم بهبود پیدا خواهد کرد و ان شاالله شاهد تغییر باشیم. برخلاف آنچه برخی معتقدند با وضعیت امروز مگر می شود اوضاع بهبود یابد، اما ما معتقدیم با همین وضعیت و امکانات مادی و معنوی و نیروی متراکم جوانی که در کشور داریم امکان برون رفت از مشکلات کاملا امکانپذیر است و ما با یاد گرفتن از فرهنگی که حاج قاسم عزیز به ما یاد دادند می گوییم ما می توانیم.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما