عذرخواهی شبکه آذربایجانی برای پخش کلیپ ضدایران

کدخبر: 436168
اقتصاد نیوز : در پی پخش کلیپی غیر واقعی و موهن درباره مردم ایران از شبکه atv جمهوری آذربایجان و پیگیری‌های سفارت ایران، شبکه مذکور ضمن حذف آن از همه پرتال‌ها و صفحات مربوطه، امروز رسما عذرخواهی کرد.

به گزارش  اقتصادنیوز به نقل از مشرق، در پی پخش کلیپی غیر واقعی و موهن درباره مردم ایران از شبکه atv جمهورری آذربایجان و پیگیری‌های سفارت جمهوری اسلامی ایران در باکو، شبکه مذکور ضمن حذف آن از همه پرتال‌ها و صفحات مربوط به خود در فردای پخش این کلیپ، امروز (پنجشنبه) رسما عذرخواهی کرد.

براساس اعلام این سفارتخانه، پیش از ظهر امروز (پنجشنبه) «آنار شُکورُف» معاون رئیس این شبکه و مدیر پخش اخبار و برنامه‌های سیاسی و اجتماعی، ضمن حضور در محل سفارت و دیدار با سید عباس موسوی سفیر جمهوری اسلامی ایران، مراتب عذرخواهی شفاهی و مکتوب آن شبکه را تقدیم کرد.

در نامه این شبکه خطاب به سفیر جمهوری اسلامی ایران ضمن تأکید بر احترام به فرهنگ و تمدن غنی کشور دوست و برادر ایران، از ناراحتی به وجود آمده ابراز تأسف و عذرخواهی شد و اطلاع داده شد که خبرنگار تهیه کننده کلیپ نیز برای ادای توضیحات احضار و به دلیل این اشتباه فاحش طبق قوانین از کار برکنار شده است.

تیتر یک
  • واکنش بازار طلا، سکه و دلار به اخبار برجامی؛

    قیمت دلار بالای مرز ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان قرار گرفت و احتمال افت قیمت دلار کاهش یافت. قیمت سکه صبح امروز فرصت واکنش نشان…

از دست ندهید
بلیط هواپیما