تبریک صالحی به رئیس جدید سازمان انرژی اتمی

کدخبر: 436743
اقتصاد نیوز : درپیام صالحی به اسلامی آمده: امید است با استعانت از الطاف ایزد مناّن و استمداد از انفاس قدسی ائمه اطهار (علیهم الاسلام) بیش از پیش در راه خدمت رسانی شایسته به میهن عزیز اسلامی موفق باشید و از رهگذر بهره مندی از گنجینۀ نیروی انسانی متعهّد و توانمند در مجموعۀ این صنعت راهبردی، نقشهای ماندگار از خود بر صیحفه روزگار به یادگار نهید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی در دولت دوازدهم در پیامی انتصاب محمد اسلامی به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی را تبریک گفت. 

متن این پیام به شرح زیر است:

برادر گرانقدر جناب آقای مهندس محمد اسلامی

باسلام و درود

با نهایت مسرّت، بدین وسیله انتصاب شایسته حضرتعالی را به عنوان " معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران" تبریک و تهنیت عرض می نمایم. بدون تردید، حضور شخصیتی آراسته به زیور تقوا و فضیلت و خلوص و صداقت و مدیری برخوردار از دانش و تجربه فراوان در حوزه های مختلف مدیریت کلان در راس هرم مدیریتی صنعت هسته ای کشور، نوید بخش آغاز فصلی جدید در حیات این صنعت ملّی و زمینه ساز شتاب بخشیدن به حرکت پرشتاب سازمان انرژی اتمی ایران در مسیر رشد و تعالی است.

امید است با استعانت از الطاف ایزد مناّن و استمداد از انفاس قدسی ائمه اطهار (علیهم الاسلام) بیش از پیش در راه خدمت رسانی شایسته به میهن عزیز اسلامی موفق باشید و از رهگذر بهره مندی از گنجینۀ نیروی انسانی متعهّد و توانمند در مجموعۀ این صنعت راهبردی، نقشهای ماندگار از خود بر صیحفه روزگار به یادگار نهید.

اینجانب ضمن سپاس و قدردانی فراوان از حسن انتخاب ریاست محترم جمهوری، دوام سلامتی و مزید سرافرازی و بهروزی حضرتعالی و خانواده گرامی را از درگاه یگانۀ هستی بخش مسالت می نمایم.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما