میزان واردات هفتگی واکسن کرونا از زبان رئیسی

کدخبر: 437169
اقتصاد نیوز : علیرضا رییسی روز سه شنبه در گردهمایی روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی در جمع خبرنگاران افزود: اکنون سرعت واکسیناسیون بالا رفته و و ۸۷ درصد گروه‌های سالمندی ۶۰ سال به بالا واکسینه شدند، مشاغل خاص و گروه‌های شعلی، بیماران سرطانی، دیابتی، هموفیلی، دیالیزی و خاص نیز ۸۰ تا ۹۰ درصد واکسیناسیون آنها انجام شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، معاون بهداشت، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت:‌ از هفته آینده پنج میلیون دز واکسن بصورت هفتگی وارد کشور می‌شود و به عبارتی دیگر در شهریور ماه ۲۰ میلیون دز و در مهر ماه ۳۰ میلیون دز واکسن به دست ما می‌رسد.

علیرضا رییسی روز سه شنبه در گردهمایی روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی در جمع خبرنگاران افزود: اکنون سرعت واکسیناسیون بالا رفته و و ۸۷ درصد گروه‌های سالمندی ۶۰ سال به بالا واکسینه شدند، مشاغل خاص و گروه‌های شعلی، بیماران سرطانی، دیابتی، هموفیلی، دیالیزی و خاص نیز ۸۰ تا ۹۰ درصد واکسیناسیون آنها انجام شده است.

وی با بیان اینکه تا کنون ۲۷ میلیون دز واکسن تزریق شده، افزود: اثربخشی همه واکسن‌های تزریقی شامل اسپوتنیک، سینوفارم، آسترازنکا، برکت و حتی بهارات مناسب بوده است. 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما