اینستاگرام اعلام کرد:

اختلال اینستاگرام جهانی است

کدخبر: 437641
اقتصادنیوز : اینستاگرام عصر امروز در سراسر جهان برای برخی از کاربران دچار اختلال شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا ؛ شبکه اجتماعی اینستاگرام عصر امروز برای کاربران جهانی دچار اختلال شد. آنطور که دیلی‌میل اشاره کرده، هزاران کاربر در سراسر جهان گزارش کرده‌اند که اپلیکیشن اینستاگرام در میانه روز پنجشنبه دچار مشکل شده است.

پیش از این و در تاریخ دوازدهم مرداد ماه امسال هم اینستاگرام اعلام کرده بود مشکلی که باعث اختلال دسترسی بعضی از کاربران به این پلتفرم شده بود را حل کرده است.

اینستاگرام در توییتی اعلام کرد: "ما برگشتیم! اگر پیش از این شرایط  دشواری داشتند اکنون باید حساب شما به وضعیت عادی برگشته باشد."

طبق گزارش وب سایت ردیابی قطعی داون دتکتور، اینستاگرام برای حدود 6000 کاربر قطع شده بود. اینستاگرام که متعلق به شرکت فیس بوک است، پیش‌تر اعلام کرده بود می‌دانیم که بعضی از کاربران در حال حاضر مشکل دسترسی پیدا کرده اند و ما سرگرم رفع آن هستیم.

بر اساس گزارش رویترز، داون دتکتور موارد قطعی و اختلال وب سایت‌ها و سرویس‌ها را از منابع مختلف شامل گزارش‌های خطایی که توسط کاربران در این پلتفرم ارسال می‌شود، ردیابی می‌کند. اختلال اخیر ممکن است برای شمار زیادی از کاربران روی داده باشد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما