وزیر بهداشت وعده داد: پایان طرح واکسیناسیون عمومی کرونا تا دهه فجر

کدخبر: 437761
اقتصاد نیوز : وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: واکسن کرونا به مقدار کافی از هفته آینده وارد کشور می‌شود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، دکتر بهرام عین اللهی روز جمعه در حاشیه بازدید از مرکز همودیالیز ۱۲۲ تختخوابی و پیوند اعضا بیمارستان امام رضا ع تبریز در جمع خبرنگاران افزود: یکی از اولویت های دولت در مقابله با کرونا، واکسیناسیون است که خوشبختانه همه دستگاه ها و مردم در این زمینه پای کارند و استقبال مردم خوب است.

وی گفت: در بازدیدی که از مراکز تجمیعی واکسیناسیون در تبریز داشتم تلاش همگانی برای ریشه کنی این بیماری را مشاهده کردم و مردم و مسوولان، همانند دوران دفاع مقدس پای کار هستند.

عین اللهی ابراز امیدواری کرد تا دهه فجر امسال، طرح واکسیناسیون عمومی پایان پذیرد.

وی همچنین بر رعایت نکات بهداشتی و دوری از تجمعات تاکید کرد و گفت: مردم باید دقت کنند کرونا نگیرند چرا که این عوارض بعد از کروناست که منجربه مرگ و میر می شود و تجهیزات و امکانات هر چقدر هم که بیشتر باشد باز نمی توان کاری کرد.

وی به امکانات و تجهیزات و اساتید و پرسنل مجرب مستقر در بیمارستان امام رضا ع تبریز اشاره کرد و افزود: با بهره گیری از این امکانات و استقبال مردم از واکسیناسیون، تا  دو سه روز آینده، تبریز از پیک عوارض کرونا عبور می کند و مرگ و میر کاهش می یابد.

وزیر بهداشت در جریان سفر یک روزه خود به تبریز و آذربایجان‌شرقی، از مراکز درمانی تبریز و سراب، مجتمع خوابگاهی و مراکز واکسیناسیون بازدید کرد و در ادامه با امام جمعه تبریز و هیات رییسه علوم پزشکی این شهر دیدار می کند.

تیتر یک
  • پنجمین روز متوالی خروج پول حقیقی؛

    روز سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ماه، دو گروه «استخراج کانه‌های فلزی» و «بانک‌ها و موسسات اعتباری» یکپارچه قرمزپوش شدند و تمامی…

از دست ندهید
بلیط هواپیما