مدارس غیرحضوری و لباس فرم اجباری

کدخبر: 439765
اقتصادنیوز :‌سرپرست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه تصمیم گیری درباره تهیه لباس فرم دانش آموزی برعهده شورای مدارس است گفت: مدارس توجه دارند که هیچ فشار و اجباری از این حیث به خانواده ها وارد نشود.

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، علیرضا کاظمی درباره تهیه روپوش مدارس توضیح داد و گفت: روپوش مدارس جزو سیاست هایی است که در مدارس اتخاذ می شود و تابع سیاست های مدرسه و در اختیار شورای مدرسه است. 

وی افزود: وقتی آموزش ها مجازی است تهیه لباس فرم موضوعیت ندارد، اما زمانی که مدارس حضوری باشند، همان روال سال قبل را دنبال می‌کنند با این نگاه که فشار و اجباری به خانواده‌ها وارد نشود. 

وی با بیان اینکه مردم از نظر اقتصادی در شرایط سختی قرار دارند و امروز مدیران مدارس به گونه ای برنامه ریزی می‌کنند که فشاری به آنها از این حیث وارد نشود، درباره سرویس مدارس نیز اظهار کرد: اگر بازگشایی اتفاق بیفتد خانواده های بسیاری از سرویس استفاده می‌کنند. ما در گام اول بازگشایی مدارس در روستاها و مدارس عشایری و مدارس کم  جمعیت را داریم که نیازی به سرویس ندارند. در گام دوم مدارس متوسط جمعیت، بازگشایی می شوند. 

کاظمی ادامه داد: هماهنگی لازم جهت واکسیناسیون رانندگان حتما انجام می شود و استانداردهای بهداشتی تدوین شده و رانندگان مکلف اند عمل کنند. نگرانی در مسیر سرویس ها وجود ندارد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما