یک انتصاب جدید در دولت رئیسی

کدخبر: 439814
اقتصاد نیوز : در حکم غلامحسین اسماعیلی خطاب به رضا نقی‌پور آمده است: با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، بنا به پیشنهاد معاون محترم مراسم و تشریفات و به موجب این حکم به عنوان «مدیرکل تشریفات» منصوب می‌شوید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، رییس دفتر رییس جمهوری با صدور حکمی رضا نقی پور را به سمت "مدیرکل تشریفات" منصوب کرد.

در حکم غلامحسین اسماعیلی خطاب به رضا نقی‌پور آمده است: با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، بنا به پیشنهاد معاون محترم مراسم و تشریفات و به موجب این حکم به عنوان «مدیرکل تشریفات» منصوب می‌شوید.

اسماعیلی در این حکم تاکید کرد: برنامه‌ریزی، سیاستگذاری منطقی، نظارت و مدیریت شایسته امور مربوط به تشریفات میهمانان خارجی، سفرای خارجی و برنامه‌های رسمی رییس جمهوری، معاون اول و سایر مقامات نهاد، یقیناً ما را در تحقق اهداف والای سازمانی کارساز خواهد بود.

وی تصریح کرد: امید است با عنایت الهی و عمل به مفاد منشور دولت مردمی و همچنین تشریک مساعی سایر همکاران و استفاده بهینه و موثر از تمامی ظرفیت‌های سازمانی موجود در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما